Moroccanoil Konkurs dla Stylistów Fryzur anulowany

185

Zdrowie i bezpieczeństwo społeczności Moroccanoil jest dla nas najważniejsze. W świetle rozwijającej się pandemii COVID-19 (koronawirusa) i jej wpływu na działalność profesjonalnych stylistów i salonów fryzjerskich w Europie oraz w związku z przeniesieniem Konkursu Piosenki Eurowizji Rotterdam 2020 na przyszły rok, Moroccanoil podjął trudną decyzję o anulowaniu z efektem natychmiastowym Konkursu dla Stylistów Fryzur inspirowanego Eurowizją.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział, kreatywność i zaangażowanie. Zainspirowała nas postawa i szybkość działania stylistów podczas okresu działania konkursu i jesteśmy przekonani, że razem przetrwamy ten trudny czas.

– Team Moroccanoil

 

O Moroccanoil: W 2008 roku iskra inspiracji przedefiniowała branżę profesjonalnych produktów do włosów poprzez stworzenie kultowego produktu bazującego na oleju organowym – Kuracji Moroccanoil. Ponad dekadę później pasja cały czas się rozwija. Oprócz linii produktów do włosów stworzono Moroccanoil Body™ i Moroccanoil Sun™: luksusowe kolekcje kosmetyków inspirowanych Morzem Śródziemnym, które pozostawiają skórę odżywioną, naturalnie promienną i piękną. Dziś Moroccanoil jest dostępny w ponad 65 krajach, ale cel pozostaje ten sam: wzmacniać piękne transformacje i tworzyć produkty, które dodają pewności siebie. Produkty Moroccanoil są dostępne w salonach fryzjerskich, salonach SPA i online.

Odwiedź Moroccanoil.com. Dla codziennej dawki inspiracji śledź profile Moroccanoil na Twitterze i Instagramie, zapisz się do turtoriali na YouTube i znajdź Moroccanoil na Facebooku.

W Polsce oficjalnym dystrybutorem Moroccanoil jest
JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.

www.jbsoptima.pl
Instagram: @jbsoptima
Facebook: @jbsoptima