Najwyższa jakość koloru

324

Wysokiej jakości linia do koloryzacji włosów, dostępna z amoniakiem lub bez, dla zagwarantowania 100% pokrycia siwych włosów.

Kolor. Ochrona.Światło. Superlative Colour to najwyższej jakości linia produktów Farmagan.

– Nasycenie kolorem i odżywienie: podwójne działanie na włosy dzięki składnikom aktywnym, takim jak keratyna, olej arganowy i kwas hialuronowy.
– Przeciwutleniacz o wysokich parametrach pokrywania, olej arganowy sprawia, że ​​włosy stają się miękkie i lśniące. Chroni skórę głowy i włosy podczas koloryzacji, ale także zwiększa połysk i pomaga w utrzymaniu świeżego salonu na dłużej.
– Odżywienie i naprawa na bazie naturalnej keratyny, keratyny kaszmirowej pozostawia włosy grubsze, silniejsze i o większej objętości
–  Nawilża, chroni i uelastycznia skórę, kwas hialuronowy zapewniając głębokie nawilżenie. Pozostawia włosy miękkie i łatwe do opanowania. Ułatwia także szczotkowanie, więc stylizacja trwa krócej.
– 100% pokrycia siwych włosów: Superlative Colour umożliwia pokrycie 100% siwych włosów bez potrzeby stosowania podkładu.
– Tęcza odcieni: profesjonalne kolory firmy Farmagan dostępne są w 98 odcieniach z amoniakiem i 52 odcieniach bez amoniaku.

Aby dodatkowo poprawić efekt, zaleca się poddanie włosów działaniu Oxy (10, 20, 30 lub 40 Vol.): Stabilizujący utleniacz w postaci kremu do stosowania podczas koloryzacji lub rozjaśniania włosów. Ta formuła łączy w sobie zalety olejku arganowego, keratyny i kwasu hialuronowego, co przyczynia się do utrzymywania miękkości włosów podczas fazy koloryzacji.

Udostępnij
Poprzedni artykułThe Mystery Barbers
Następny artykułSklep BABICZ