Nowa linia do pielęgnacji dla mężczyzn od System Professional SYSTEMMAN

630

System Professional, profesjonalna marka do pielęgnacji włosów, wprowadza nową linię produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów SYSTEMMAN, przeznaczoną specjalnie dla mężczyzn. To odpowiedź marki na stale rozwijający się segment produktów beauty dla mężczyzn.

Ultra-personalizacja będąca głównym założeniem marki System Professional
w zakresie pielęgnacji włosów ma swoje źródło w naukowym zrozumieniu budowy włosa. Włosy zawierają nie tylko keratynę i białka, ale także lipidy, które wzmacniają i uzupełniają ich cement komórkowy.

Podobnie jak odcisk palca, energia włosów jest niepowtarzalna dla każdego człowieka. Mapowanie kodu energetycznego, od którego rozpoczynamy pielęgnację włosów zostało opracowane przez ekspertów marki System Professional, aby określić indywidualny EnergyCode. Diagnoza pozwala na stworzenie unikalnej kompozycji produktów spośród całej gamy System Professional.

Dziewięć nowych produktów z linii SYSTEMMAN, w połączeniu z pełną gamą System Professional, oferuje mężczyznom ponad 262 miliony możliwych kombinacji produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów. Kod Energetyczny łączy produkty do pielęgnacji i stylizacji, aby przywrócić włosom energię i sprawić, że natychmiast stają się bardziej podatne na układanie.

Linia pielęgnacyjna System Professional MAN sprawia, że włosy stają się bardziej odporne na codzienne wyzwania.

SYSTEMMAN PIELĘGNACJA to 4 produkty z technologią EnergyCode™
i Kreatyną, które dostarczają włosom natychmiastowej energii, dzięki czemu włosy stają się bardziej odporne na codzienne zabiegi pielęgnacyjne i stylizacyjne:

 • SYSTEMMAN Triple Shampoo – szampon wielofunkcyjny do włosów, ciała i brody, do codziennego stosowania. Dokładnie oczyszcza zachowując pH przyjazne dla skóry, sprawia, że fryzura wygląda pełniej.
 • SYSTEMMAN Energy Shampoo – szampon energetyzujący
  i wzmacniający włosy. Lekka formuła dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy, sprawia, że fryzura wygląda pełniej.
 • SYSTEMMAN Hair & Beard Conditioner – odżywka do włosów
  i brody.
  Zapewnia natychmiastową gładkość włosom i zarostowi, dzięki czemu włosy stają się bardziej miękkie i łatwiejsze do rozczesania.
 • SYSTEMMAN Hair & Beard Oil – olejek do włosów i brody. Nadaje lekkie nawilżanie. Zmienia teksturę włosów i zarostu dla lepszego efektu podkreślenia stylizacji. Zaprojektowany dla uzyskania efektu połysku i wygładzenia, zmniejsza puszenie się włosów. Zawiera olejek arganowy.

SYSTEMMAN STYLIZACJA to 5 produktów do stylizacji, z technologią EnergyCode™ z Kreatyną i Creative Code™, ułatwiających stylizację pod względem kształtu, kontroli, tekstury i definicji:

 • SYSTEMMAN Texturizing Spray – spray teksturyzujący. Lekka formuła produktu nadaje włosom teksturę. Pogrubia włosy i pomaga utrwalić kształt fryzury.
 • SYSTEMMAN Wax Pomade – pomada woskowa. Definiuje kształt fryzury zapewniając włosom średni poziom utrwalenia i naturalny połysk. Utrzymuje wybraną stylizację przez cały dzień, utrwalając ją do 24 godzin.
 • SYSTEMMAN Matte Cream – krem matujący. Nadaje włosom kształt
  i długotrwałe matowe wykończenie, nawet do 24 godzin.
 • SYSTEMMAN Sculpting Paste – pasta stylizacyjna nadająca włosom mocne utrwalenie. Idealna do włosów krótkich.
 • SYSTEMMAN Maximum Gel – żel maksymalny. Fryzura podkreślona
  i mocno utrwalona, z połyskiem. Utrzymuje pożądaną fryzurę przez cały dzień.

Produkty do pielęgnacji i stylizacji SYSTEMMAN dostępne są wyłącznie
w profesjonalnych salonach fryzjerskich marki System Professional.