Nowa odsłona Goldwell Elumen

358

Elumen od Goldwell to niezwykła farba oparta na technologii pigmentów bezpośrednich, która nie zawiera amoniaku, nie wymaga oksydacji i daje pełne blasku efekty kolorystyczne, które zachwycają nasyceniem koloru i promienistością połysku.

Od 2001 roku Elumen jest pionierem na rynku oraz pierwszym wyborem kreatywnych stylistów. Od września 2019 Elumen oferuje jeszcze większy zakres usług, dzięki wprowadzeniu odcieni kryjących siwiznę, gotowych odcieni pastelowych (Rosé, Mint i Blue) oraz swojej semi-permanentnej wersji – Elumen Play.

ELUMEN – NA CHWILĘ CZY NA DŁUŻEJ?

Elumen zadziwia klientki trwałością koloru w nawet najbardziej jaskrawych odcieniach. Teraz Goldwell otwiera się na nowe trendy i poszerza ofertę Elumen o semi-permanentny odpowiednik – Elumen Play. Zabawa kolorem nabiera nowego wymiaru, kiedy możesz zaproponować klientce nowy kolor przy każdej wizycie! Odkryj 13 najmodniejszych odcieni, które wypłukują się zgodnie z tonacją kolorystyczną i baw się bez ograniczeń.

ELUMEN KRYJE SIWIZNĘ

Teraz jeszcze więcej klientek będzie mogło skorzystać z pielęgnacyjnej, rozświetlającej farby Elumen. Od września 2019 w gamie odcieni Elumen pojawiły się dwa odcienie kryjące siwiznę, które można stosować bezpośrednio lub mieszać z pozostałymi odcieniami. Odcienie NN@6 oraz NN@8 oferują naturalne pokrycie siwizny do 100%.

ELUMEN O INDYWIDUALNEJ KONSYSTENCJI

Elumen różni się od innych farb nie tylko intensywnością nasycenia i połysku koloru, ale również aplikacją. Brak konieczności mieszania z lotonem sprawia, że farbę można nanosić bezpośrednio na włosy za pomocą specjalnego aplikatora lub miseczki i pędzelka. Dodatkowo już od września 2019 żelową konsystencję farby Elumen można dostosować do swoich potrzeb i preferencji za pomocą nowego zagęszczającego produktu – Elumen Thickener. Poczuj kreatywną wolność!

ELUMEN DBA O WŁOSY

Elumen to obietnica doskonałej jakości włosa. Nie dość, że farba nie niszczy włosów, a wręcz przeciwnie, regeneruje je, to jeszcze dedykowany segment pielęgnacji doskonale dba o włosy koloryzowane Elumen. Dzięki Elumen Care koloryzacja Elumen utrzymuje się jeszcze dłużej, a koloryzacja Elumen Play wypłukuje się zgodnie z tonacją kolorystyczną.

COLOR DIFFERENT

Elumen to alternatywny świat kreatywnej koloryzacji, do którego jesteś zaproszony! Inspiracje do kreatywnej zabawy, techniki i receptury Elumen znajdziesz w aplikacji Goldwell Education Plus, na kanale YouTube Goldwell Education Plus i na profilach Goldwell Polska na Facebooku i Instagramie. Bądź inny – COLOR DIFFERENT!

#colordifferent #elumen #elumenator

Szczegółowe informacje na temat nowego Elumenu są dostępne u Przedstawicieli Handlowych Goldwell, pod numerem telefonu 800 150 011, na stronie internetowej Goldwell i portalach społecznościowych marki.

www.goldwell.pl
www.facebook.com/GOLDWELLPolska
www.instagram.com/goldwellpolska