Nowość od ELEVEN Australia – Medium Hold Styling Cream

194

ELEVEN Australia tworzy nieskomplikowane i łatwe w użyciu, profesjonalne kosmetyki dla każdych włosów, uosabiające australijski styl życia. Wszystkie wyróżniki marki uosabia nowość w portfolio: krem stylizujący Medium Hold Styling Cream.

Medium Hold Styling Cream to krem stylizujący przeznaczony do kreowania fryzury o naturalnym połysku. Dzięki zawartemu w produkcie woskowi Carnauba, nie tylko daje możliwość remodelowania fryzury, ale także doskonale nawilża włosy.

To produkt niezwykle wszechstronny i wielofunkcyjny: świetnie sprawdzi się w stylizacji włosów każdej długości. Na włosach krótkich pozwoli uzyskać efekt idealnego wygładzenia lub artystycznego nieładu. Przy fryzurach średniej długości i długich włosach skutecznie zapanuje nad kosmykami dodatkowo je pielęgnując.

Medium Hold Styling Cream zapewnia średnie utrwalenie fryzury i przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Eleven Australia to świeże podejście do pielęgnacji włosów i ciała. Marka zrodziła się w 2011 roku, z potrzeby stworzenia prostych  w użytkowaniu kosmetyków na miarę każdych włosów i każdej sytuacji. Dyrektorzy Kreatywni marki Eleven Australia to australijskie ikony i liderzy w branży fryzjerskiej – trzykrotny Australijski Fryzjer Roku, Joey Scandizzo i Australijski Fotograf Roku, Andrew O’Toole. Pracując w salonie fryzjerskim, na sesjach zdjęciowych i przy pokazach mody, Joey poczuł potrzebę stworzenia kosmetyków, które zostaną łatwo zrozumiane przez współpracowników i klientów. Razem stworzyli markę Eleven Australia – markę, która uosabia australijski styl życia.

Poznaj bliżej Eleven Australia i już teraz wprowadź lato do swojego Salonu – eleven@premiumdistribution.pl

Wyłącznym dystrybutorem marki Eleven Australia w Polsce jest A&M Premium Distribution

A&M Premium Distribution
Sarmacka 18/46
02-972 Warszawa
biuro@premiumdistribution.pl