NOWOŚĆ REFECTOCIL – Lash & Brow Booster

120

Serum 2w1 przyśpieszające porost brwi i rzęs

Wyraźnie gęstsze, dłuższe i grubsze rzęsy i brwi w zaledwie w 6 tygodni!

The Lash & Brow Booster jest naturalną alternatywą dla sztucznych rzęs, makijażu permanentnego i zalotki. Rozwiązuje problem nadmiernie wyskubanych brwi oraz zbyt krótkich i przerzedzonych rzęs.

Rzęsy oraz brwi  stają się dłuższe i grubsze nawet o 56%. W każdym mieszku włosowym dochodzi do rytmicznego następstwa faz:  wzrostu, przejścia i wypadania. RefectoCil Lash & Brow Booster może wywrzeć pozytywny wpływ na ten cykl. Przez optymalne dostarczenie substancji odżywczych wydłuża fazy wzrostu w cebulkach włosków i w ten sposób wspiera ich wzrost.

Przy codziennym stosowaniu  pierwsze efekty są widoczne po 6 tygodniach, a po 10 tygodniach ich wzrost jest wyraźny, co potwierdza 93% testujących.

* testowany dermatologicznie

* testowany okulistycznie

*  nie zawiera hormonów syntetycznych

* nie zawiera prostamidu i substancji zapachowych

Innowacyjny aplikator 2w 1! W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów na rynku, idealnie nadaje się do naniesienia serum zarówno na brwi jak i rzęsy! Jego cienka końcówka idealnie dopasowuje się  do linii rzęs, a szeroki spód do aplikacji produktu na brwi. Nie ma konieczności zakupu dwóch odrębnych produktów!

Działanie produktu i jego tolerancja przez organizm zostały potwierdzenie w teście klinicznym przeprowadzonym przez uznany niemiecki instytut.

Więcej informacji znajdziesz na:

https://refectocil.pl/produkt/refectocil-lash-brow-booster-serum-przyspieszajace-porost-brwi-rzes/

 Fb https://www.facebook.com/RefectocilPolska/