Nowości produktowe od Goldwell już we wrześniu 2020!

99

Tej jesieni Goldwell szykuje gorące nowości produktowe, udowadniając, że jest ekspertem od wykorzystania pigmentów bezpośrednich.

Niezależnie czy mowa o farbie oksydacyjnej, tonerze, czy czystym pigmencie, który można dodać do dowolnej koloryzacji, Goldwell ma sposób na to, żeby każda koloryzacja zabłysła jaskrawością i promienistością pigmentów bezpośrednich.

Wprowadzone zostaną odcienie Topchic @Elumenated z chłodnym połyskiem różu i fioletu (6NN@CV, 7BP@Pk, 9N@Pk) oraz najnowsze odcienie tonujące Colorance Express Toning w pastelowych odcieniach lawendy, mięty i różu (@Elumenated Lavender, @Elumenated Beige Mint, @Elumenated Rosé), a gama czystych pigmentów @Pure Pigments zostanie wzbogacona o odcień chłodnego różu @Cool Pink.

Emocje wzbudza też nowość: dekoloryzator Hair Color Remover dla delikatnego usunięcia niechcianej farby oksydacyjnej, wzbogacony o chroniącą wiązania technologię Bond Pro+. Produkt nie zawiera amoniaku i nie ingeruje w naturalny kolor włosów.

To wszystko już we wrześniu 2020!

Szczegółowe informacje dostępne są u Przedstawicieli Handlowych Goldwell, pod numerem telefonu 800 150 011, na stronie internetowej Goldwell i na portalach społecznościowych marki.

www.goldwell.pl 
www.facebook.com/GOLDWELLPolska
www.instagram.com/goldwellpolska