Obiad prasowy Moroccanoil, premiera usługi Moroccanoil Color Complete

461

W poniedziałek, 3 grudnia w Domu Handlowym Mysia 3 w Warszawie odbyła się premiera usługi Moroccanoil Color Complete.

Spotkanie poprowadzili:
Marta Hermann, PR Manager Moroccanoil Polska
Żaneta Tymińska, Brand Manager Moroccanoil Polska
Rafał Krajewski, stylista fryzur, Artistic Manager Moroccanoil Polska i szef Teamu Szkoleniowego Moroccanoil Polska.

Moroccanoil Color Complete – kompletny system pięciu produktów, który utrzymuje intensywność koloru włosów między wizytami w salonie

W 2008 roku na rynku fryzjerskim pojawiła się Kuracja Moroccanoil – kosmetyk na bazie drogocennego oleju arganowego, który na zawsze odmienił przemysł kosmetyczny. Tym razem Moroccanoil rewolucjonizuje pielęgnację włosów farbowanych, prezentując usługę Color Complete.  

Podejście 360°

Moroccanoil wprowadza holistyczne podejście do pielęgnacji włosów farbowanych. Formuła 360° wpływa całościowo na zapobieganie utraty koloru i utrzymanie jego intensywności. Od tej pory nie trzeba już będzie wybierać pomiędzy zdrowymi a farbowanymi włosami.

Usługa Color Complete to dwie części składowe: salonowy zbieg ChromaTech + pielęgnacja domowa Color Continue. Eliminuje wszystkie codzienne przyczyny utraty koloru:

 • utlenianie
 • uszkodzenia mechaniczne
 • uszkodzenia chemiczne
 • wysoka temperatura
 • problemy skóry głowy

Jak działa salonowy zabieg ChromaTech?

Jest to system działający na odbudowę i scalanie wiązań włosowych (każda oksydacyjna koloryzacja łamie jonowe pokrycie łuski włosa, Color Complete całkowicie odbudowuje wnętrze i dokleja wiązania zewnętrzne). Zabieg ChromaTech tworzy odpowiednią bazę, odżywia włosy i zamyka w nich kolor, aby przywrócić integralność struktury włosów i osiągnąć najlepsze rezultaty koloryzacji. ChromaTech jest kompatybilny z każdym oksydacyjnym systemem koloryzacyjnym dostępnym na rynku.

Krok 1: ChromaTech PRIME

 • zmniejsza podrażnienia skóry głowy i dyskomfort
 • przygotowuje bazę ułatwiającą osadzenie koloru
 • wyrównuje porowatość włosów dla jeszcze lepszych rezultatów

Krok 2: ChromaTech POST

 • odbudowuje chemiczną i fizyczną strukturę włosów
 • zamyka kolor we włosie, aby maksymalnie długo się utrzymywał
 • zabezpiecza łuskę włosa 

Po zabiegu salonowym czas na pielęgnację domową Color Continue

Delikatnie oczyszczający Szampon Color Continue oraz Odżywka Colour Continue stanowią kontynuację zabiegu Color Complete w domu i przedłużają efekty zabiegu ChromaTech. Ostatnim krokiem w ramach zabiegu Color Complete jest Spray Protect & Prevent, który chroni włosy przed utratą koloru, zapewniając ciągłą ochronę przed jego blaknięciem i zapobiegając powstawaniu żółtych refleksów. Spray Protect & Prevent dodatkowo chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV czy zanieczyszczenia.

Zaawansowane technologie w Color Complete

Wszystkie produkty z kolekcji Moroccanoil Color Complete zawierają prawnie zastrzeżony składnik ArganID™. Dodatnio naładowane mikrocząsteczki są przyciągane przez ujemnie naładowane włókna włosów, co umożliwia wniknięcie oleju arganowego głęboko do trzonu włosa i jednoczesne uszczelnienie włosa, aby zamknąć w nim kolor.

Z kolei prawnie zastrzeżona technologia COLORLINK™ działa na dwa sposoby, zamykając kolor od wewnątrz i przywracając strukturze włosa jej integralność. Formuła ta tworzy krzyżujące się wiązania w całej strukturze keratynowej, pomagając zamknąć kolor we włosie i tworząc jednocześnie tarczę ochronną, która zapobiega wypłukiwaniu się koloru, a regularnie stosowana odbudowuje włosy.

Czy Color Complete to kolejny produkt typu plex?

Nie. W przeciwieństwie do innych specyfików, Color Complete nie jest mieszalny z żadną masą farbującą. Moroccanoil stworzył prosty w obsłudze produkt, z którym da sobie radę każdy stylista fryzur. Color Complete to serwis oparty na chemicznej odbudowie wiązań wewnętrznych, a przez wprowadzenie arganii do wnętrza włosa na zasadzie przyciągania jonów włos skleja się w jedną całość, co daje efekt utrzymania świeżego koloru nawet po 10-15 myciach.

Produkty MOROCCANOIL® są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach fryzjerskich.
W Polsce oficjalnym dystrybutorem tej marki jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.

Udostępnij
Poprzedni artykułOSiS+ Made to Create
Następny artykułW zgodnie z naturą