Odcienie nocy

575

Koniec 2018 roku to według Schwarzkopf Professional czas na odkrycie na nowo ciemnych odcieni w ramach nowej kolekcji IGORA #RoyalTakeOverLucid Nocturnes.

Odcienie Lucid Nocturnes to synonim uwodzicielskich, nocnych kolorów. W skład kolekcji wchodzi sześć kuszących odcieni zapewniających olśniewające stylizacje, które rozświetlą każdą noc.

Twórcami kolekcji jest ROSSA JURENAS oraz LINH PHAN znany jako @bescene

Wraz z wprowadzeniem nowych odcieni powstały dwie techniki koloryzacji – Eclipse Visor oraz Tainted Veil:

  • Głębokie tonowanie dla uzyskania wyszukanych i promiennych stylizacji.
  • Doskonale nadają się do podkreślenia kształtu fryzury i skupienia się na grzywce lub na czubku głowy, dzięki subtelnej poświacie koloru.

Dodatkowo powstały również dwa nowe rodzaje stylizacji

  • TOTAL ECLIPSE wg Rosse Juranas

Połączenie intensywnych, głębokich kolorów o wysokiej zawartości pigmentu, emanujących tajemniczością nocy, by stworzyć promienne stylizacje, które rozświetlą każą ciemność.

  • TAINTED LOVE wg Linh Phan

Zafascynowany gotyckimi, punkowymi stylizacjami na wybiegach mody stworzył ciemne i seksowne, a zarazem intensywne kolory, które będą oszałamiające i przykuwające uwagę, ale jednocześnie zachowają swoją mroczną aurę.

Konkurs – zainspiruj nas i stań się współtwórcą!

Czy to w salonach fryzjerskich na całym świecie, czy w mediach społecznościowych – wokół nas jest mnóstwo kreatywnych umysłów i utalentowanych trendsetterów. Czy jesteś jednym z nich? Jeśli tak, to pokaż nam swoją najbardziej ekstremalną, unikalną i potwierdzającą Twoje umiejętności koloryzację wykonaną odcieniami Lucid Nocturnes, by stać się kolejnym współtwórcą Schwarzkopf Professional i autorem własnej, limitowanej edycji odcieni w 2019 roku.

Szczegóły na www.igoraroyaltakeover.com