Olejki do stylizacji EIMI Wella Professionals

245

Wyraź swoją indywidualność i pozwól sobie na wyjątkową autoekspresję dzięki najnowszym produktom EIMI Wella Professionals oferującym nowe możliwości stylizacyjne.

Znana z interpretowania najnowszych światowych trendów i wyznaczania nowych standardów w stylizacji, linia EIMI prezentuje dwa nowe olejki o zróżnicowanych konsystencjach: COCKTAIL ME i OIL SPRITZ. To produkty, które dają ci możliwość pokazania światu, kim jesteś.

Stylizacja, dzięki której wyrażasz siebie

Wella Professionals EIMI Cocktail Me to żelowy olejek opracowany z myślą o łatwym łączeniu go w koktajl z innymi produktami EIMI, wzbogacony o elastyczne polimery, które wzbogacają jego konsystencję. Produkt dodaje włosom połysku, przeciwdziała puszeniu się i wspaniale je wygładza, bez obciążania. Z kolei Wella Professionals EIMI Oil Spritz to płynny, łatwy do rozpylania olejek stylizacyjny, który pozwala uzyskać delikatny poziom utrwalenia. Równomiernie i lekko się rozprowadza, błyskawicznie nadaje włosom połysk i chroni je przed promieniowaniem UV. Ułatwiając układanie włosów, Oil Spritz zapewnia doskonałe wykończenie fryzury. Działa antystatycznie i można go także używać jako produktu wspomagającego strzyżenie.

Cocktail Me i Oil Spritz zapewniają Ci element zaskoczenia! Kiedy zmieszasz swoje olejki z innymi produktami EIMI, będziesz w stanie wyrażać siebie na wiele wyjątkowych sposobów. Przygotowywanie takich koktajli pomoże formować i wzmacniać fryzury, nadawać im kształt i inspirować indywidualną różnorodność” – powiedział Eugene Souleiman, Wella Professionals Global Creative Director Care & Styling.

Linia produktów:

  • EIMI Cocktail Me – Cocktailing Gel Oil
  • EIMI Oil Spritz – Sprayable Styling Oil

Produkty do stylizacji Wella Professionals EIMI dostępne są tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich.