#PASSIONFORLIFE – POŁĄCZYŁA ICH PASJA

412

6 listopada w salonie Milek Design odbyła się inauguracja ogólnopolskiego, charytatywnego projekt #PASSIONFORLIFE realizowanego przez salony fryzjerskie Milek Design oraz Schwarzkopf Professional na rzecz Fundacji DKMS. W ramach projektu powstała limitowana edycja kalendarza, do którego zaproszono 12 utalentowanych gości, których połączyła pasja do działania, wytrwałość w dążeniu do celu i chęć pomocy innym. Całkowity dochód ze sprzedaży kolekcjonerskiego wydania wesprze Fundację DKMS i rejestrację potencjalnych dawców szpiku.

Ideą projektu #PASSIONFORLIFE jest zachęcanie osób do przezwyciężanie swoich barier. 12 wyjątkowych postaci ze świata sportu, mody, fryzjerstwa, fotografii i muzyki, opowiedziało na łamach kalendarza swoje historie, aby zachęcić przyszłego właściciela planera do realizacji marzeń i pracy przez cały rok. Każdy miesiąc jest nową opowieścią, a każda opowieść zawiera osobiste detale i niesamowite historie.

„Cieszymy się, że kolejny raz możemy zaangażować się w charytatywną akcję i wesprzeć potrzebujących, których historie poruszyły nasze serca. W poprzednim roku całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza ściennego został przekazany na rzecz Fundacji Zaczytani, która tworzy biblioteki w szpitalach i hospicjach dziecięcych oraz w domach dziecka. W tym roku jest to Fundacja DKMS i wspieranie rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Razem z marką Schwarzkopf Professional wspieramy czynnie lokalne akcje angażując w nie naszych pracowników i partnerów. Wierzymy, że razem możemy zrobić wiele dobrego  i wnieść radość w niejedno serce.” – powiedzieli Kasia Poniatowska – Miłek oraz Darek Miłek, bohaterowie kalendarza, a przede wszystkim pomysłodawcy projektu #PASSIONFORLIFE

W projekcie wzięły udział osoby z różnych dziedzin oraz o różnych zainteresowaniach. To co było kluczowe przy wyborze wszystkich bohaterów, to ogromne zaangażowanie i odwaga do realizacji swoich marzeń oraz praca nad przezwyciężaniem swoich barier.

Bohaterami kalendarza są:

 • Piotr Bratosiewicz – podróżnik, fotograf, twórca projektu „Collecting Stamps”
 • Edyta Litwiniuk – wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w lekkoatletyce oraz była zawodniczka kadry narodowej
 • Robert Karaś – triathlonista, mistrz i rekordzista świata, „człowiek z żelaza”
 • Agnieszka Rosa – ceniona projektantka biżuterii oraz założycielka niszowej marki ROSA Gold Chains
 • Kasia Poniatowska-Miłek oraz Darek Miłek – mistrzowie fryzjerstwa, założyciele marki MILEK DESIGN oraz debiutującej marki 1909 Fryzjerzy
 • Bartłomiej Mirecki – młody i utalentowany kierowca, który rywalizuje w kilku prestiżowych seriach wyścigów samochodowych na terenie Europy
 • Anna Halarewicz – jedna z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych ilustratorek mody w Polsce
 • Agata Tanter- wydawca i redaktor naczelna portalu Lamode.info
 • Rita Zimmermann – wyjątkowa artystka i utalentowany fotograf
 • Kasia Kryst – założycielka wielokrotnie nagradzanej marki modowej KAS KRYST
 • Ewelina Fabisiak – założycielka restauracji w rytmie slowfood I LOVE JUICE
 • KAMP! – Jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, który zapoczątkował scenę elektropop w Polsce.

Patronat medialny objął ogólnopolski magazyn ELLE oraz serwis FashionPost.

Kalendarz jest dostępny we wszystkich salonach Milek Design w Warszawie: ul. Hoża 40, pl. Dąbrowskiego 7, ul. Tamka 29 oraz na stronie:
https://lovesimple.pl/passionforlife/
Cena kalendarza wynosi 95 zł, a 100% dochodu ze sprzedaży kolekcjonerskiego wydania wesprze Fundację DKMS i rejestrację potencjalnych dawców szpiku.

Dołącz do nas! Bohaterowie kalendarza już to zrobili!