Polish Hairdressing Awards – Głosuj na swoich faworytów do 30 września!

616

Drodzy Internauci

Wasz Głos ma Moc! Do 30 września możecie głosować na swoich faworytów!

 

Konkurs Polish Hairdressing Awards ma na celu wyłonienie wybitnych Osobistości w branży profesjonalnego fryzjerstwa w Polsce, docenienie najlepszych Marek i Firm osiągających sukcesy na ryku oraz produktów, które odznaczają się innowacyjnością. Chcemy, aby konkurs podnosił rangę zawodu Fryzjera oraz wspierał rozwój branży fryzjerskiej w Polsce.

Nagrody i wyróżnienia przyznawane są przez Kapitułę Konkursu jak również przez Internautów.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 19 października podczas targów Hair Forum w nowej lokalizacji Global Expo, ul. Modlińska 6D, Warszawa

Uwaga! Z okazji pierwszej edycji konkursu – mamy dla Was niespodziankę! Każda osoba, która wypełni formularz, który pojawi się po kategoriach konkursowych, otrzyma dwudniowy bilet wstępu na targi Hair Forum 19-20.10.2019 – w formie kodu do pobrania biletu z e-sklepu.

 

Regulamin konkursu >>>

Poniżej prezentujemy zgłoszenia konkursowe:

Osobistości branży fryzjerskiej | Menadżer Roku

General Manager Schwarzkopf Professional Paweł Zaorski
Od 11 lat kieruje Henkel Beauty Care Professional, jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży. Z sukcesem realizuje strategię rozwoju firmy uwzględniając lokalne potrzeby i możliwości rynku.

 

 

Osobistości branży fryzjerskiej | Stylista Roku

Sebastian Curyło
W 2019 roku stworzył kolekcję „2020”, brał udział w kolekcji „Familia”. Ukończył szkolenia w najlepszych akademiach. Uczestniczył w licznych pokazach fryzjerskich.

 

 

Osobistości branży fryzjerskiej | Stylista Roku

Rafał Potomski
Słucha włosów, bo włos ma głos – dewizę, którą przyjął podczas pokazów Alternative Hair Show w londyńskim Royal Albert Hall i Intercoiffure w Paryżu, stosuje na co dzień w AtelieRPotomski.

 

 

Osobistości branży fryzjerskiej | Stylista Roku

Robert Wypych
Stylista projektant i kostiumolog, dla którego fryzjerstwo jest nie tylko profesją, lecz również życiową pasją. Autor kolekcji fryzur oraz kolekcji strojów artystycznych. Twórca pokazów fryzjerskich.

 

 

Osobistości branży fryzjerskiej | Stylista Roku

Martyna Bryk
Stylista, laureat konkursów, trener, juror, organizator i uczestnik, autor pokazów, sesji fotograficznych, plenerów artystycznych, projektów artystycznych, specjalista fryzjerstwa artystycznego.

 

 

Osobistości branży fryzjerskiej | Człowiek Roku

Piotr Staszewski
Dwukrotny mistrz świata w barberingu, sędzia międzynarodowy, wiceprzewodniczący komisji egzaminacyjnej zawód Fryzjer. Inicjator mistrzostw Polski w barberingu. Odznaczony złotym medalem Kilińskiego.

 

 

Osobistości branży fryzjerskiej | Człowiek Roku

Sebastian Curyło
W 2019 roku: stworzył kolekcję „2020”, brał udział w kolekcji „Familia”, otworzył dwa nowe salony, w jego akademii nauczali SENZI oraz Sam Han, znacznie rozwinął ofertę edukacyjną akademii.

 

 

Osobistości branży fryzjerskiej | Człowiek Roku

Adam Szulc
Pasjonat zawodu. Prekursor nowoczesnego barberingu w Polsce. Juror konkursów. Autor bestsellera „Fryzjer Męski” i artykułów w prasie branżowej. Nauczyciel w szkole zawodowej projektu „Fryzjer Męski- Barber”.

 

 

Osobistości branży fryzjerskiej | Człowiek Roku

Julitta Siemiątkowska
Prekursorka trychologii w Polsce, nauczyciel akademicki, autorka książki o trychologii „Zarys trychologii..”, specj. trycholog, właścicielka marki Trichomed oraz dystrybutor Vivipharma.

 

 

Osobistości branży fryzjerskiej | Człowiek Roku

Mario Mayer
Fryzjer męski z 28 letnim doświadczeniem. Od wielu lat skutecznie szkoli nowych adeptów fryzjerstwa. Organizator wielu konkursów i pokazów fryzjerskich. Pasjonat dla którego fryzjerstwo to esencja życia.

 

 

Marketing & Business | Marka Roku

tbh – true beautiful honest SChwarzkopf Professional
Pierwsza koloryzacja do włosów, stworzona by uzyskać autentyczne rezultaty kolorystyczne, rozświetlające naturalne, jaśniejsze i ciemniejsze odcienie na włosach, zapewniające do 100% wielowymiarowe pokrycie.

 

 

Marketing & Business | Marka Roku

Akademia Stylizacji Spółka Jawna Małgorzata Babicz Paweł Babicz
Jedyny polski członek klubu Aletrnativ Hair Show, Open Hair Academy Vinokurov and Friends. Tworzy autorskie kolekcje fryzur i pokazy fryzjerskie. Proj.:Mapa Szkoleń 5 Stopni Do Sukcesu, HairLive By Babicz.

 

 

Marketing & Business | Marka Roku

hairtalk extensions
8 rodzajów pasm, 52 kraje świata, 55 kolorów, 3000 salonów w Polsce, nieskończone możliwości. Za pomocą lekkich pasm hairtalk extensions bezpiecznie przedłużysz i zagęścisz włosy w mniej niż godzinę.

 

 

Marketing & Business | Marka Roku

Anagra Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa
Rozpoznawalność marki ANAGRA jest wynikiem uczestnictwa i sukcesów w Międzynarodowych Mistrzostwach i Konkursach. Absolwenci ANAGRY uzyskują Międzynarodowy Dyplom. Rekrutacja w Polsce i za granicą.

 

 

Marketing & Business | Salon Fryzjerski Roku

Salon Curyło, 33-100 Tarnów, ul. Garbarska 5/3
obsługuje około 12 tyś. klientów. Bardzo wysokie recenzje Klinetów. Do sukcesu przyczyniają się: stosunek ceny do usług oraz wykwalifikowany zespół, który jest odpowiednio integrowany i nagradzany.

 

Marketing & Business | Salon Fryzjerski Roku

Hair Diesing Robert Wypych, ul. Lutycka 9, 57-300 Kłodzko
Filozofią jest otwartość stylistyczna, lekkość formy, precyzja oraz szczególny rodzaj wizualizacji łączący w sobie różne style pracy, jak i indywidualne osobowości klientów. Wizja zrealizowana przez Mistrza.

 

Marketing & Business | Salon Barberski Roku

Akademia Barberingu Mayer&Matykiewicz, ul. Hoene-Wrońskiego 14b, Wrocław
Salon fryzjerski wraz z akademią szkoleniową powstał dzięki miłości do zawodu dwóch przyjaciół, by dzielić się pasją z innymi. Ekipa wykwalifikowanych barberów sprawia, że klienci czują się wyjątkowo.

 

Marketing & Business | Salon Barberski Roku

Staszewski BIG Boy Barbershop, ul. Stanisława Dubois 20, 46-070 Opole
Fryzjerstwo męskie na poziomie międzynarodowym. Miejsce dla ludzi z pasją tworzone przez medalistów i laureatów wielu tytułów w zakresie barberingu. Instytucja szkoleniowa rozpoznawalna na całym świecie.

 

Marketing & Business | Wydarzenie Roku

Pierwsze na świecie szkolenie fryzjerskie VR (wirtualna rzeczywistość) przygotowane przez Curyło
DefCUT VR to pierwsze na świecie szkolenie fryzjerskie w wirtualnej rzeczywistości. Liczne animacje oraz możliwości obejrzenia czaszki, mięśni i rysunków tech. w postaci 3D powodują, że uczniowie szybciej chłoną teorię.

Marketing & Business | Wydarzenie Roku

Działalność społeczna na rzecz WOŚP
Kemon ma wyłączność w branży do przeprowadzania zbiórki na rzecz WOŚP. W 14 finałach firma zebrała ponad 420 tys. zł. To dla nie tylko zbiórka charytatywna, ale też tradycja i wielkie fryzjerskie święto.

 

 

Marketing & Business | Wydarzenie Roku

Event Davines Vibe Show, X-lecie Davines w Polsce
Niespotykana dawka treści fryzjerskich: 6 godzin pokazów polskich i zagranicznych gwiazd fryzjerstwa. Po raz pierwszy w Polsce, Angelo Seminara, 4-krotny laureat nagrody „British Hairdresser of the Year”.

 

Produkty & Zabiegi | Innowacja Roku – Sprzęt

UPGRADE – Urządzenie FREE STYLE
Lokówka i prostownica do włosów w jednym urządzeniu. Jej siła tkwi w ewolucji konstrukcji, która sprawia, że ​​jest wyjątkowa. Najnowocześniejsze rozwiązanie, upraszcza stylizację i nie męczy nadgarstka.

Produkty & Zabiegi | Pielęgnacja Roku – Pojedynczy produkt bądź cała linia produktów do pielęgnacji włosów

Certyfikowana linia do pielęgnacji włosów Kemon ACTYVABIO
ACTYVABIO to pierwsza linia profesjonalnych, ekologicznych kosmetyków z certyfikatem Cosmos Organic, zawierająca do 97% składników pochodzenia naturalnego i do 86% certyfikowanych składników ekologicznych.

 

Produkty & Zabiegi | Pielęgnacja Roku – Pojedynczy produkt bądź cała linia produktów do pielęgnacji włosów

Davines The Circle Chronicles, maski odżywcze do włosów i skóry głowy
Linia masek do włosów Davines. Multimasking pozwala na zróżnicowane i spersonalizowane zabiegi, w zależności od partii włosów i skóry głowy, na której jest stosowana. To celebracja każdej chwili w naszym życiu.

Produkty & Zabiegi | Stylizacja Roku – Pojedynczy produkt bądź cała linia produktów do stylizacji włosów

OSiS+ Soft Dust Schwarzkopf Professional
Miękki puder na objętość z zamkniętym w kapsułkach ekstraktem z kokosa i solą morską. Zapewnia natychmiastowe uniesienie u nasady oraz miękką teksturę. Niezastąpiony przy tworzeniu upięć i warkoczy.

 

 

Produkty & Zabiegi | Stylizacja Roku – Pojedynczy produkt bądź cała linia produktów do stylizacji włosów

Haiband by hairtalk Extensions
Hairband by hairtalk – włosy na żyłce do samodzielnego założenia. Natychmiastowo zwiększa objętość i długość włosów tworząc wspaniałą fryzurę, którą można wykonać samodzielnie w mniej niż 5 minut.

 

Produkty & Zabiegi | Produkt Trychologiczny Roku

Dsd de Luxe Peeling 1.3
DSD de Luxe Peeling 1.3 dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę głowy. Faza mechaniczna i enzymatyczna zapewniają jego kompleksowe działanie. Z zabiegu korzysta nie tylko skóra głowy, ale także włosy.

 

 

Produkty & Zabiegi | Produkt Trychologiczny Roku

Dsd de Luxe Szampon Intense 3.1
DSD de Luxe Szampon 3.1. Przeznaczony do mycia włosów słabych, cienkich z tendencją do wypadania. Odżywia i regeneruje cebulki przez co włosy rosną mocniejsze i zdrowsze. Hamuje wypadanie włosów.

 

 

Produkty & Zabiegi | Produkt Trychologiczny Roku

Dsd de Luxe Koncentrat Fresh Cells 3.4.3 B
DSD de Luxe Loton 3.4.3 B w krótkim czasie hamuje wypadanie włosów. Regeneruje komórki w cebulce co wpływa na ich szybką odbudowę i regenerację. Silnie pobudza wzrost włosów. Działa jako bloker DHT.

Produkty & Zabiegi | Produkt Trychologiczny Roku

Terapie Szokowe Glycosan – Vivipharma
Terapia Szokowa to intensywny program zabiegów zapobiegający wypadaniu włosów, łupieżowi oraz łojotokowi. Skuteczność tego programu została potwierdzona badaniami klinicznymi. Nie zawiera alkoholu.

Produkty & Zabiegi | Produkt Trychologiczny Roku

Night Density Rescue NIOXIN
Skoncentrowane serum, zawiera NIOXYDINE, mieszankę przeciwutleniaczy neutralizującą wolne rodniki, stworzone na potrzeby zaawansowanego przerzedzenia włosów, skutecznie poprawia gęstość włosów poprzez redukcję wypadania włosów.

 

 

Produkty & Zabiegi | Koloryzacja włosów – Pojedynczy produkt bądź cała linia produktów do koloryzacji włosów

IGORA VIBRANCE Schwarzkopf Professional
Najnowocześniejsza nawilżająca koloryzacji demi-permanentna od Schwarzkopf Professional o płynnej konsystencji, którą możesz przekształcić w żel lub krem, by zwiększyć ilość możliwości wykorzystywania.

 

Produkty & Zabiegi | Koloryzacja włosów – Pojedynczy produkt bądź cała linia produktów do koloryzacji włosów

VITALITY’S – Farba do włosów ZERO
Brak PPD oraz Amoniaku. Nadaje włosom niezwykły połysk i zachowuje kolor. Naprawia włókna włosa tworząc wewnątrz uzupełniającą strukturę – włosy są gładkie zdrowe i zdolne do odbijania światła.

 

 

Marketing & Business | Produkt Barberski Roku

NIAMH DANDY – lakier do włosów dla mężczyzn HAIR SPRAY EXTRA DRY
Zawiera kwas hialuronowy i olejek z Baobabu dedykowany do użytku dla mężczyzn. Typowo męska nuta zapachowa oraz skład aktywnych składników ścisle opracowana do użytku podczas męskich stylizacji.