Najnowsza kolekcja Akademii Berendowicz & Kublin stworzona przez Beatę Berendowicz
Pozwól jej być sobą. – to sekret prawdziwego piękna utrwalony całkowicie niewidoczną stylizacją włosów. Naturalnie ułożone,  zwiewne, opuszczone, opadające swobodnie na ramiona. Stylizacje podkreślają autentyczne piękno włosów.
Kolekcja powstała przy użyciu Authentic Beauty Concept – holistycznej marki premium współtworzonej z unikalną społecznością fryzjerską, by wytyczyć nową drogę do autentycznego piękna.
Działanie produktów opiera się na czystych składnikach ze starannie wyselekcjonowanych źródeł oraz wegańskie receptury nie zawierające siarczanów ani silikonów.

„Naturalne składniki są dla mnie ważne nie tylko w pracy ale także i w życiu prywatnym. Uwielbiam pracować na produktach, które dają mi mnóstwo możliwości nie obciążając włosów. Produkty, które dbają o kondycję włosa, są trwałe i bezpieczne. polecam óre wyrażają swoje w domowych warunkach, ne i trwałe. h na naturlnym . łą podróż odkrywania wewnętrznego piękna y je

Młodzi ludzie nie chcą używać zbyt wielu produktów do włosów, ale chcą podkreślić ich naturalną zjawiskowość. Kierunek, który jest dzisiaj najbardziej pożądany, to tworzenie stylizacji 
podkreślających doskonałą (NIE)DOSKONAŁOŚĆ. 

Dlatego wybieram i polecam produkty marki Authentic Beauty Concept, które dają mi możliwość tworzenia stylizacji doskonałych, uwzględniających naturalne i autentyczne piękno. Produkty, które są idealne dla moich klientek.” – mówi Beata Berendowicz.

11. Pozwól jej być sobą – kolekcja Akademii Berendowicz&Kublin

10. Pozwól jej być sobą – kolekcja Akademii Berendowicz&Kublin

9. Pozwól jej być sobą – kolekcja Akademii Berendowicz&Kublin

8. Pozwól jej być sobą – kolekcja Akademii Berendowicz&Kublin

7. Pozwól jej być sobą – kolekcja Akademii Berendowicz&Kublin

6. Pozwól jej być sobą – kolekcja Akademii Berendowicz&Kublin

5. Pozwól jej być sobą – kolekcja Akademii Berendowicz&Kublin

4. Pozwól jej być sobą – kolekcja Akademii Berendowicz&Kublin

3. Pozwól jej być sobą – kolekcja Akademii Berendowicz&Kublin

2. Pozwól jej być sobą – kolekcja Akademii Berendowicz&Kublin

1. Pozwól jej być sobą – kolekcja Akademii Berendowicz&Kublin