Salonowa pielęgnacja

281

Wykorzystaj produkty do pielęgnacji włosów dostępne wyłącznie w salonie fryzjerskim i stań się ekspertem w zakresie usług pielęgnacyjnych – przekonuje Beata Berendowicz, Dyrektor Artystyczna Akademii Berendowicz&Kublin.

Klientki, które odwiedzają salony fryzjerskie mogą wybierać spośród szerokiej gamy produktów do pielęgnacji włosów. Część z nich dostępna jest wyłącznie w salonie fryzjerskim – warto więc to wykorzystać i zaoferować klientkom kurację lub produkty do pielęgnacji w domu, które dostępne są wyłącznie w partnerskich salonach Schwarzkopf Professional – przekonuje Beata Berendowicz.

Jeśli zależy Ci na ekskluzywnej pielęgnacji, dostępnej tylko w salonie fryzjerskim, poznaj produkty z linii Oil Ultime, których formuły oparte są na działaniu olejków eterycznych. Przeznaczone są dla klientów poszukujących nie tylko skutecznych, ale również niezwykle przyjemnej pielęgnacji włosów.

Możesz zaproponować swoim klientkom pielęgnacyjny zabieg w salonie, który jest połączeniem aromaterapii oraz oczyszczania – wystarczy, że połączysz jeden olejek eteryczny ze złuszczającym masażem skóry głowy. Po zabiegu, zaoferuj swojej klientce produkty do pielęgnacji włosów w domu, aby przedłużyła błogie doznanie z salonu – poleca Beata Berendowicz.

W portfolio Oil Ultime znajdują się szampony, odżywki, maski oraz olejki do pielęgnacji końcowej, które rozświetlają i nadają miękkości wszystkim rodzajom włosów.

Jeśli jednak Twoja klientka oczekuje innego rodzaju pielęgnacji, możesz zaoferować jej FIBRE CLINIX – hiperspersonalizowaną pielęgnację dostępną wyłącznie salonie, opartą na Technologii Tribon, która  zapewnia najlepszą wydajność regeneracji. Polecam ją przede wszystkim dla klientów poszukujących niestandardowych usług o wyjątkowym poziomie wydajności – mówi Berendowicz.

Działanie produktów opiera się na Technologii Wzmacniającej Wiązania nowej generacji z jonem trójwalentnym. Ten potrójnie naładowany jon tworzy nowe wiązania, budując trójwymiarową sieć wewnątrz włókien włosów. W efekcie kuracja BC Fibre Clinix zwiększa elastyczność i sprężystość włosów, sprawiając, że stają się nawet 10x bardziej wytrzymałe.

Do stworzenia spersonalizowanej kuracji konieczne jest wykorzystanie szamponu, odpowiedniej maski – do cienkich lub grubych włosów oraz odpowiednio dobranego boostera BC Fibre Clinix.

Boostery to dodatki inspirowane unikalną technologią wykorzystywaną w produktach do pielęgnacji skóry. Każdy booster Fibre Clinix spełnia inne potrzeby włosów i pozwala spersonalizować kurację BC Fibre Clinix Tribond. Dzięki czemu możesz zapewnić swojej klientce hiperspersonalizowaną kurację – przekonuje Beata Berendowicz.