Rafał Krajewski, główny stylista i Manager Edukacji Moroccanoil Polska wziął udział w serii pokazów Moroccanoil Runway Around The World Show.

Rafał Krajewski, główny stylista i Manager Edukacji Moroccanoil Polska, po udanym debiucie na London Fashion Week w lutym tego roku, został zaproszony do Niemiec, by tam wraz z najlepszymi stylistami Moroccanoil International Team wziąć udział w serii pokazów look & learn.

„Moroccanoil Runway Around The World Show” – tak nazywały się eventy, które w maju i w czerwcu w dwóch lokalizacjach, w Darmstadt i Monachium, zorganizował niemiecki dystrybutor Moroccanoil. Fryzjerzy z całych Niemiec, którzy przyjechali na show, mogli zobaczyć uczesania prosto z czerwonych dywanów i Fashion Weeków. – Zaproszenie z Niemiec odbieram jako ogromne wyróżnienie. To dla mnie także kolejny etap w międzynarodowej karierze stylisty i reprezentanta Moroccanoil Polska – mówi Rafał Krajewski. W Niemczech spotkał niezwykle kreatywnych ludzi, z którymi współpraca była czystą przyjemnością. W Darmstadt z Włochem Angelo Fracicca pokazał jak za pomocą serii Moroccanoil Texture wykreować fryzury, które gwiazdy noszą na najważniejszych galach. Z kolei w stolicy Bawarii Krajewski znalazł się na pozycji leadera i głównego stylisty, co było dla niego zarówno ogromnym wyróżnieniem, jak i wyzwaniem. Opracowanie kolekcji, choreografii pokazu, dopasowanie modelek do odpowiednich stylów fryzur – wszystko to należało do obowiązków Krajewskiego. – Bawarska publiczność okazała się bardzo ciepła i serdeczna. Na koniec dostaliśmy owacje na stojąco, co było dla nas super miłe – opowiada Krajewski. Właśnie to ujęło go najbardziej, gdyż pokazało jak bardzo uniwersalnym i pozbawionym barier jest język profesjonalnego fryzjerstwa.

Wyjazd Krajewskiego pokazuje, że współpraca z luksusową marką, jaką jest Moroccanoil, jest doskonałym sposobem na rozwój swoich umiejętności, możliwością poznania stylistów z innych krajów, podpatrzenia jak pracują, a także doskonałą drogą do zrobienia międzynarodowej kariery na najwyższym szczeblu. – W jednej chwili mój i tak już napięty kalendarz spotkaniami w kraju, szybko zaczął się zapełniać kolejnymi wydarzeniami w Niemczech. Jeszcze w tym roku pokaz w Stuttgarcie, a w przyszłym w Kolonii, Berlinie i Hamburgu. Jednak najbardziej cieszy mnie możliwość współtworzenia kolekcji na wrześniowym New York Fashion Week dla domu mody Marchesa – mówi Krajewski.

Moroccanoil-Roadshow-Muenchen-19062017-13x19cm-JMai_2700

Rafał Krajewski, Regional Education Manager, JBS Optima/Moroccanoil
Jako jedyny polski stylista fryzur ukończył w Nowym Jorku specjalistyczny kurs edukacji Moroccanoil dla trenerów. Od wielu lat współpracuje z prestiżowymi salonami w Polsce. Nadal szkoli się u najlepszych z branży fryzjerskiej – London Academy Toni&Guy i Vidal Sassoon i z nimi współpracuje. To tam ubiegał się o mistrzowskie tytuły. Oprócz codziennej pracy w jednym z warszawskich salonów, stylizuje do sesji zdjęciowych, pokazów mody, filmów fashion. Wśród swojej międzynarodowej klienteli zgromadził rzesze ambasadorów, stylistów i gwiazd show-biznesu. Wszyscy oni dostarczają mu inspiracji do tworzenia nowych stylów oraz dają ogromne zadowolenie z pracy.

www.instagram.com/raf_krajewski || www.instagram.com/jbsoptima || www.facebook.com/jbsoptima || www.moroccanoil.com

Moroccanoil-29052017-Darmstadt-13x19cm-JMai_2395 Moroccanoil-Roadshow-Muenchen-19062017-13x19cm-JMai_0410 Moroccanoil-Roadshow-Muenchen-19062017-13x19cm-JMai_1119