Sposób na długie włosy

272

Zapomnij o ciężkich, sztywnych i lepkich włosach i poznaj zupełnie nowe podejście do tworzenia tekstury, utrwalania i nadawania objętości długim włosom.

Gama produktów OSiS+ nadających teksturę włosom długim oferuje nowy wymiar stylizacji. „Niewidoczne działanie, innowacyjne receptury, lekkie konsystencje i ultra suche formuły sprawiają, że ciężkie, lepkie i sztucznie wyglądające stylizacje odchodzą w zapomnienie.” – tak o nowych produktach OSiS+ opowiada Beata Berendowicz, Ambasador Schwarzkopf Professional oraz Dyrektor Artystyczna Akademii Berendowicz & Kublin.  „Dzięki przełomowej technologii stylizacji opartej na tarciu, gama produktów OSiS+ nadających teksturę długim włosom, otwiera drzwi do świata nowych możliwości. Z nowymi produktami OSiS+ odkrywamy stylizacje na nowo.” – przekonuje Berendowicz.

Stylizacja bazująca na tarciu

Zwykle produkty utrwalające fryzurę zawierają polimery tworzące sztywne wiązania między włosami. W ten sposób powstaje ich sieć, która może dawać wrażenie statycznych i kruszących się stylizacji. Produkty OSiS+ nadające teksturę długim włosom zostały stworzone, by zapewnić piękne utrwalenie fryzury przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego ruchu włosów, objętości i tekstury. Zaawansowane receptury łączą elastyczne polimery z mikrocząstkami, które przylegają do włókien włosów, tworząc unikalny efekt specjalny. Kiedy włosy są układane lub tarte palcami, cząsteczki oddziałują ze sobą i zapewniają nielepkie utrwalenie oraz niesamowitą teksturę, którą

można reaktywować w każdej chwili. „W ten sposób uzyskujemy efekt lekkiej tekstury, dużej objętości, uniesienia u nasady oraz naturalnego ruchu włosów.” – wyjaśnia Berendowicz.

W portfolio nowych produktów OSiS+ znalazły się:

OSiS+ TEXTURE CRAFT
Spray – efekt suchej tekstury

Niewidoczny, suchy spray teksturyzujacy do tworzenia, kształtowania i podkreślania objętości i tekstury przy zachowaniu lśniących, naturalnych w dotyku włosów.

OSiS+ SOFT DUST
Miękki puder na objętość

Odżywcza receptura z zamkniętym w kapsułkach ekstraktem z kokosa i solą morską zapewnia natychmiastowa objętość, uniesienie u nasady, nawilżenie włosów i sprawia, że staja się one cudownie miękkie w dotyku.

OSiS+ FRESH TEXTURE
Suchy szampon w piance

Doskonałe przygotowanie do teksturyzacji. Oczyszczająca włosy normalne i tłuste pianka zawierająca siedem ziół, która unosi włosy u nasady i przywraca im objętość bez konieczności mycia włosów.