Stylizacja włosów z marką z.one concept

78

Na nadchodzące lato marka z.one concept przygotowała produkty do stylizacji zawierające chroniące włosy filtry UV.

Curl Perfectionist z.one concept
KREM DEFINIUJĄCY LOKI

cena: 56 zł, poj. 150 ml

Krem idealnie definiuje loki, podkreśla i utrwala skręty. Eliminuje efekt puszenia, upiększa naturalną teksturę włosa. Nadaje długotrwały kształt, miękkość i połysk. Zawiera białka quinoa, kompleks Integrity 41®, organiczne ekstrakty z owoców, proteiny mleka i filtry UV.
Sposób użycia: zaaplikuj na wilgotne włosy i rozpocznij stylizowanie.

Texturizing Cream z.one concept
DODAJĄCY OBJĘTOŚCI KREM STYLIZUJĄCY

cena: 83 zł, pojemność: 100 ml

Szczególnie polecany do włosów cienkich. Pogrubia je, ale nie skleja. Daje możliwość stylizacji pasm włosów. Idealny do uzyskania kreatywnego efektu „kontrolowanego nieładu”. Zawiera organiczne ekstrakty owocowe, proteiny quinoa i mleka, Integrity 41® oraz filtr UV chroniący włosy.
Sposób użycia: aplikuj na suche włosy i stylizuj

Styling Potion z.one concept
ODŻYWCZY KREM DO STYLIZACJI

cena: 77 zł, poj.: 175 ml

Daje lekkie utrwalenie i natychmiastowy efekt odżywienia wszystkim rodzajom włosów. Wszechstronny, praktyczny, wygładza włosy, naturalnie je pogrubiając. Zawiera filtr UV, kompleks Integrity 41 ®, białka quinoa, białka mleka, ekstrakty owocowe, pantenol, pochodną witaminy E i ekstrakt z kasztanowca.
Sposób użycia: zaaplikuj niezbędną ilość i nałóż równomiernie na czyste, wilgotne włosy. Kontynuuj stylizację.

Smoothing Cream z.one concept
KREM WYGŁADZAJĄCY O DELIKATNYM DZIAŁANIU

cena: 65 zł, poj.: 150 ml

Krem do stylizacji, który daje efekt wygładzenia włosa, chroni włosy przed gorącym powietrzem podczas suszenia i zapewnia im naturalne wsparcie. Włosy są gładsze na dłużej i nie puszą się. Krem nadaje włosom miękkość i blask. Zawiera filtry UV, białka quinoa i białka jedwabiu.
Sposób użycia: weź niezbędną ilość i nałóż na czyste, wilgotne włosy. Kontynuuj stylizację.

Shaping Foam z.one concept
PIANKA DO STYLIZACJI O ŚREDNIM UTRWALENIU

cena: 69 zł, poj. 250 ml

Dodaje objętości i ułatwia modelowanie, chroniąc włosy przed gorącym powietrzem podczas suszenia. Pogrubia i naturalnie utrwala fryzurę, pozostawiając włosy elastycznymi. Zawiera filtry UV, kompleks Integrity 41 ®, białka mleka, białka quinoa, ekstrakty owocowe, ekstrakt z kasztanowca.
Sposób użycia: dobrze wstrząśnij i zaaplikuj odpowiednią ilość. Nałóż na czyste, wilgotne włosy. Kontynuuj stylizację.

Liquid Styler z.one concept
FLUID STYLIZUJĄCY I DEFINIUJĄCY

cena: 63 zł, poj.: 250 ml

Wszechstronny fluid do stylizacji, idealny do definiowania i miękkiego, elastycznego utrwalania z efektem pamięci. Nadaje się do wszystkich fryzur, przy naturalnym suszeniu włosów i do wszystkich rodzajów włosów. Dodaje objętości, miękkości i blasku.  Zawiera filtry UV, kompleks Integrity 41 ®, białka mleka, białka quinoa, ekstrakty owocowe, pantenol, ekstrakt z kasztanowca.
Sposób użycia: weź odpowiednią ilość i zaaplikuj na czyste, wilgotne włosy. Kontynuuj stylizację. Może być stosowany po wysuszeniu włosów w celu podkreślenia loków.

Strong Hairspray z.one concept
LAKIER O MOCNYM UTRWALENIU, IDEALNY DO WŁOSÓW FARBOWANYCH

cena: 66 zł, poj.: 500 ml

Lakier utrwala fryzurę mocno i długotrwale, jednak bez utraty naturalnego ruchu włosów. Nadaje włosom blask, ale ich nie obciąża i nie skleja. Zawiera filtry UV i białka quinoa, które chronią kolor włosów farbowanych, zapewniając żywy, intensywny i lśniący efekt.
Sposób użycia: spryskaj włosy z odległości około 20-30 cm, aby uzyskać pożądany efekt.

www.z-oneconcept.com.pl