Stylowa doskonałość

283

Równoznaczny z najwyższym poziomem elegancji i finezji, H Park Hair Dressing na Tajwanie zapewnia niemające sobie równych usługi.

Gary Kelly

H Park Hair Dressing oferuje kompleksowy zakres usług: od kreatywnych stylizacji i koloryzacji, przez manicure i pedicure, po wiele innych specjalistycznych zabiegów. H Park jest liderem i trendsetterem branży na Tajwanie, a jego zespół kreatywny został oficjalnym reprezentantem kraju na Goldwell Color Zoom Event. Fundamentem wybitnego sukcesu salonu jest filozofia mówiąca, że tworzone w nim niezwykłe fryzury muszą być nie tylko piękne, ale również sprawiać, że klienci czują się w nich stylowo, pewnie i wyjątkowo. H Park szczyci się starannie wybranym i utalentowanym personelem, któremu zapewnia ciągły rozwój poprzez szkolenia i najświeższe informacje dotyczące mody i nowych technik. Salon nie przestaje dostarczać usług na najwyższym poziomie jakości i kreatywności.

H Park Hair Dressing słynie ze współpracy z licznymi gwiazdami, w tym Jay Chou, Zhou Xuna, Davida Tao, Jolina Tsai, Rene Lau i wieloma innymi!

Artykuł ukazał się w wydaniu 4/2019 ESTETICA Polska
zamów prenumeratę >>>