System Professional SOLAR

351

Ochrona przed słońcem

Latem włosy i skóra są narażone na działanie intensywnego światła i promieniowania UV. Dodatkowo, szkodliwy wpływ wywiera na nie wiatr, sól lub chlor. Włosy tracą wilgoć, zanikają w nich lipidy i degradacji ulega struktura protein. Rezultat to porowate włosy i wyblakły kolor.

Produkty System Professional SOLAR wykorzystują technologie: HelioGuard, zawierającą niezwykle skuteczne szerokopasmowe filtry UV, które chronią włókno włosa aż do ich wewnętrznej struktury. Minimalizuje to szkodliwy wpływ promieniowania na proteiny włosa. Także kolor dłużej zachowuje swoją intensywność i połysk. Olejek z awokado chroni je przed utratą wilgoci. Drugą technologią wykorzystaną w linii SOLAR jest kompleks HelioRestore, który wnika w głąb włosa, odbudowuje jego strukturę i podnosi poziom nawilżenia. Gliceryna trwale reguluje poziom nawilżenia, aminokwas histydyna uzupełniają naturalne elementy budulcowe keratyny, dl-pantenol nawilża włosy i skórę głowy, a polimery kationowe regenerują i odżywiają zniszczone partie włosów.

W skład linii System Professional SOLAR wchodzą: szampon do włosów i ciała, odżywka nawilżająco-regenerująca, olejek chroniący keratynę przed promieniowaniem UV, krem odżywczo-ochronny oraz spray ochronny przed działaniem promieni UV.

szampon System Professional SOLAR HAIR & BODY Sol 1 (250 ml/95 zł) delikatnie nawilża i usuwa z włosów i skóry filtry słoneczne, osady soli i chloru. Ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia, że stają się świeże, lekkie i błyszczące. Jest równie skuteczny na skórze, delikatnie usuwając z niej wodoodporne emulsje słoneczne i resztki hydrolipidowe. Przygotowuje skórę do nawilżania. Zawiera kompleks HelioRestore.

odżywka nawilżająco-regenerująca System Professional SOLAR Sol 2 (200 ml/130 zł) zawiera kompleks HelioRestore. Regeneruje włosy zniszczone przez słońce i intensywnie odbudowuje poziom nawilżenia obniżony przez kontakt z wodą słoną i chlorowaną. Błyskawicznie poprawia podatność na rozczesywanie. Po zastosowaniu włosy są jedwabiste w dotyku, naturalnie błyszczące.

olejek System Professional SOLAR SUN OIL Sol 4 (100ml/135 zł), chroniący keratynę przed promieniowaniem UV. Dodaje włosom miękkości i chroni je przed słońcem. W skład olejku wchodzą filtry UV połączone z luksusową kompozycją olejków: arganowy, znany ze swych właściwości odżywczych, olejek z nasion kamelii ma działanie antyoksydacyjne oraz oliwa z oliwek, stosowana od pokoleń jako składnik ochronny podczas opalania. Jak aplikować? Podczas ekspozycji na słońce: 4-5 porcji olejku nałóż na włosy przed opalaniem. Po opalaniu: nałóż na wilgotne włosy przed suszeniem, aby zapewnić im ochronę i miękkość. Olejek nałożony na wilgotne włosy zapobiega ich puszeniu się. Aplikacja z odżywką: zmieszaj 5 porcji olejku z formułą Sun Conditioner, aby nadać włosom miękkość.

krem odżywczo-ochronny System Professional SOLAR CREAM Sol5 (125 ml/120 zł), to codzienny krem ochronny zapewniający włosom głębokie odżywianie, ochronę przed promieniowaniem UV oraz przed szkodliwym działaniem wody słonej i chlorowanej.

Produkt można stosować jako krem do stylizacji (nie wymaga spłukiwania), aby poskramiać niezdyscyplinowane i puszące się włosy. Efekt to jedwabiste w dotyku, naturalnie błyszczące włosy.

spray ochronny System Professional SOLAR HELIO SPRAY Sol6 (125 ml/120 zł) chroni włosy przed uszkodzeniami wywoływanymi przez słońce. Wodoodporny spray o nietłustej formule redukuje wpływ promieniowania UV na włosy, zapobiega degradacji protein, blaknięciu koloru i utracie wilgoci.

Produkty System Professional są dostępne w wybranych salonach fryzjerskich.

www.systemprofessional.com

Facebook: SystemProfessionalPolska
Instagram: SystemProfessionalPolska