Szalej z głową – nowości Mad About do długich włosów

300

Kobiety chcą dziś podkreślać swoją wyjątkową osobowość oraz indywidualność. Dlatego nie ograniczamy się już dłużej do samych naturalnych tekstur. Nowość Mad About Lenghts zachęca by wprost oszaleć na punkcie długich włosów, a Mad About Curls pozwolą zadbać nawet o najbardziej skręcone włosy!

Mad About Lenght to całościowy system pielęgnacji długich włosów, który dzięki lekkim formułom nawilżającym produktów wzmacnia włosy od cebulek aż po końcówki. Można cieszyć się przepięknie długimi, sprężystymi i pełnymi witalności włosami, bez konieczności intensywnego skracania ich podczas każdej wizyty w salonie.

Chcesz wiedzieć jakie kosmetyki pomogą Ci cieszyć się zapuszczanymi długimi włosami?

Oto nowości Mad About Lenght, w które wchodzą:

Root Boosting Serum – wzmacniający cebulki włosów żelowy zastrzyk tworzy mocną podstawę. Stworzony z kompleksem Aquarine i biotyną, stymuluje mieszki włosowe i pomaga zrównoważyć poziom nawilżenia skóry głowy.

Właściwości:

 • Stymuluje mieszki włosowe
 • Poprawia poziom nawilżenia skóry głowy

Root to Tip Cleanser – ten bezsiarczanowy produkt oczyszczający opracowano specjalnie na potrzeby długich włosów. Lekka, pielęgnacyjna formuła z kompleksem Aquarine i biotyną poprawia nawilżenie włosów, wzmacnia je na długości i końcach oraz pomaga stymulować mieszki włosowe.

Właściwości:

 • Delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy
 • Stymuluje mieszki włosowe
 • Pomaga nawilżać i wzmacniać zmęczone, długie włosy

Lenght Embracing Treatment – intensywna maska pielęgnacyjna z kompleksem Aquarine i Technologią Maksymalizującą Długość dogłębnie odżywia odwodnione włosy na długości i końcach, dzięki czemu stają się bardziej sprężyste, a ich podatność na łamliwość zmniejsza się nawet o 95 proc. Dla przepięknych i pełnych witalności długich włosów.

Właściwości:

 • Intensywnie odżywia zmęczone włosy na długości i końcach
 • Pozostawia długie włosy sprężyste i pełne siły
 • Redukuje łamliwość włosów

Split Ends Fit – dwufazowy spray z kompleksem Aquarine i Technologią Zwiększającą Długość, która natychmiast spaja rozdwojone końcówki. Odżywia odwodnione włosy na długości, wyrównuje poziom nawilżenia i przywraca połysk, piękno i sprężystość długim włosom.

Właściwości:

 • Natychmiast spaja rozdwojone końcówki
 • Zapewnia uczucie nawilżenia włosów
 • Poprawia ich rozczesywanie i przywraca blask

Nowe formuły kosmetyków z linii Made about Lenghts z kompleksem Aquarine zostały wzbogacone o biotynę i maksymalizującą długość technologię, które stymuluje mieszki włosowe i błyskawicznie regeneruje rozdwojone końcówki. Przekonaj się sama, jak łatwo cieszyć się zdrowo rosnącymi, zapuszczanymi włosami.

Do portfolio produktów Mad About Curls dołączyła również linia Superfood, która ma wszystko, aby wzmocnić naturalną fakturę i piękno czwartego typu loków.

Mad About Curls Superfood Maska & Do Spłukiwania, z mieszanką czterech olejków superfood, została opracowane, aby intensywnie odżywiać, nawilżać i wzmacniać ciasne tekstury mocno kręconych włosów, zatrzymywać w nich naturalne natłuszczenie, dodając połysk i nadając delikatną w dotyk miękkość.

W portfolio produktów znalazły się:

Super Food Mask
Bogata maska pielęgnacyjna do gęstych włosów. Stworzona z Kompleksem Aquarine i dodatkiem olejków superfood głęboko uzupełnia, zmiękcza i poprawia uczucie wilgoci suchych, teksturowanych włosów.

Super Food Leave-in
Bogata maska bez spłukiwania, która pozwala zrównoważyć poziom wilgoci i zachować spójność włosów. Formuła z Kompleksem Aquarine, z dodatkiem olejków superfood pomaga intensywnie nawilżać i wzmacniać delikatne tekstury.