VIBE show Davines

732
Angelo Seminara
Angelo Seminara

31.03-1.04.2019

Dwa dni pełne emocji i fryzjerskich inspiracji na najwyższym światowym poziomie!

VIBE show to cykliczna międzynarodowa impreza Davines organizowana w różnych krajach na całym świecie. To także okazja do wspólnego świętowania dziesiątej rocznicy Davines w Polsce!

Pokazy w wykonaniu zagranicznych i polskich gwiazd wprowadzą Was w pozytywne wibracje w hotelu Warszawianka w Serocku koło Warszawy.

Na scenie po raz pierwszy w Polsce wystąpi Angelo Seminara, czterokrotny laureat nagrody „British Hairdresser of the year”, Dyrektor artystyczny i twórca kolekcji Davines. Swoją kreatywnością i pasją nieustannie inspiruje pracę fryzjerów na całym świecie.

Allilon, to grupa stylistów – edukatorów fryzjerskich stworzona przez Johnny Othona i Pedro Inchenko w 2008 roku w Londynie. Po dziesięciu latach doświadczenia we współpracy z Akademią Vidal Sassoon styliści opracowali i prezentują własną twórczą drogę do odkrywania coraz to nowych stylów strzyżenia i tworzenia trendów.

Marija Borojevic z zespołem Colour Ambassadorów Davines – doświadczona międzynarodowa trener Davines oraz autorka prestiżowego programu Colour Ambassador dla zaawansowanych kolorystów razem z młodymi talentami zaprezentuje niespotykane podejście do farbowania włosów.

To już potwierdzone fryzjerskie gwiazdy tego specjalnego wieczoru. Ale to nie koniec. Kolejni styliści fryzur i niespodzianka eventu zostaną ogłoszone niebawem!

Dowiedz się więcej na vibeshow.pl

Zapisz się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona.