VIEW Davines

823

View to nowa demi-permanentna koloryzacja o kwaśnym pH, która zapewnia wyjątkowy połysk i objętość włosów. Linia powstała przy pełnym poszanowaniu środowiska. Zawiera od 88% do 93% składników pochodzenia naturalnego, biodegradowalnych w 95-99%.

Delikatny demi-permanentny system koloryzacji o niskim pH, chroni i wzmacnia strukturę włosów oraz gwarantuje wyjątkowy połysk.

Koloryzacja View:

  • nadaje odpowiedni odcień włosom naturalnym i uprzednio dekoloryzowanym lub rozjaśnionym,
  • wyrównuje kosmetyczną koloryzację, odświeża kolor włosów na długości i końcówkach,
  • maskuje pierwsze siwe włosy (do 50% siwizny),
  • oferuje usługę wzmocnienia połysku włosów z użyciem produktu Gloss,
  • wypłukuje się stopniowo w piękny i naturalny sposób w czasie 6–8 tygodni lub 15–20 myć włosów.

“View” oznacza punkt widzenia, opinię, osobisty scenariusz – zachęcamy do jego deklarowania, podążania za nim i w ostateczności do jego porzucenia w razie zmiany zdania.

Każdy odcień stanowi odzwierciedlenie konkretnego punktu widzenia i jesteśmy przekonani, że każdy może za jego pośrednictwem zamanifestować swój odmienny pogląd.

Dzięki View chcemy pomóc klientkom wyrazić ich osobowość i wyjątkowość. Kolory są szczególne, niepowtarzalne i wyjątkowe, jak ludzie.

SPOSÓB UŻYCIA

Proporcja mieszania:

1 część koloru + 1 część aktywatora 10 vol.

Czas działania:

Kontrolując wzrokowo, do 20 minut.

Aplikacja:

w połączeniu z aktywatorem mieszanka ma kremowo-żelową konsystencję.

Można ją łatwo i szybko nałożyć na włosy przy myjni lub w fotelu fryzjerskim.

PRODUKTY SPECJALNE

Gloss (produkt nabłyszczający do włosów): może być stosowany samodzielnie w połączeniu z aktywatorem 10 vol. do nadawania włosom wyjątkowego połysku lub w połączeniu z innym odcieniem do zmiany jego intensywności.

Odcienie specjalne (węgiel drzewny, stal, ametyst i kwarc): mogą być stosowane na rozjaśnionych włosach do kreatywnych efektów lub mogą być mieszane ze standardowymi odcieniami w celu podkreślenia głębi koloru.

www.davines.com