Wella Professionals wspiera polską służbę zdrowia i placówki pomocy społecznej

137

Wella Professionals w Polsce dołączyła do międzynarodowej wspólnoty, która na całym świecie wspiera szpitale i służby medyczne.

W ramach pomocy instytucjom medycznym i domom opieki społecznej, będącym w największej potrzebie, Wella Professionals wraz ze swoim wyłącznym dystrybutorem, firmą  Orbico Salon Professional, przekazuje 80,000 rękawiczek jednorazowych dla personelu medycznego i pracowników opieki społecznej w Warszawie, aby wesprzeć ich w heroicznej walce z wirusem COVID-19.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni służbom medycznym w Polsce, które z ogromnym poświęceniem walczą z pandemią. Dlatego też wraz z Wella Professionals chcieliśmy ich wesprzeć w tym trudnym czasie, aby pokazać, ze jesteśmy z nimi. Głęboko wierzę, że wspólnymi siłami przejdziemy przez ten czas, silniejsi i bardziej solidarni. ” – powiedziała Katarzyna Szafraniec-Leśniak, General Manager Orbico Salon Professional

Jesteśmy w tej sytuacji razem, dlatego Wella Professionals na całym świecie zdecydowała się wesprzeć walkę z pandemią COVID-19. Wraz z naszymi partnerami staramy się pomóc bohaterom na pierwszej linii frontu. Razem przetrwamy ten trudny czas.” – powiedziała Natalia Lisina, Coty Professional Beauty General Manager EE Distributor Markets

Orbico Salon Professional jest wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych marek do włosów z portfolio Coty Professional Beauty: Wella Professionals, Londa Professional, Nioxin, System Professional, Sebastian Professional.

#Coty   #Cotyinc   #COTYnaTo

Dowiedz się więcej:

https://domwella.pl/
https://www.salonprofessional.pl/
https://www.wella.com/professional/en-EN/home
www.coty.com