Wygraj 26 tysięcy euro od Moroccanoil

155
Antonio Corral Calero


Moroccanoil, Partner Prezentujący Konkursu Piosenki Eurowizji 2020, ogłasza globalny konkurs dla stylistów fryzur. Zwycięzca otrzyma 26 tysięcy euro oraz możliwość czesania na backstage’u tegorocznego Konkursu w Rotterdamie.

Moroccanoil, globalny lider i pionier kosmetyków opartych na olejkach, zaprasza stylistów z 26 rynków biorących udział w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie fryzjerskim inspirowanym hasłem współpracy Moroccanoil i Eurowizji: „Be an Original”.

Styliści chcący wziąć udział w konkursie muszą wykonać oryginalną, modną, nowoczesną fryzurę, która jest inspirowana Eurowizją i ich krajem. Następnie muszą opublikować na Instagramie zdjęcie swojej pracy oraz zdjęcie produktów Moroccanoil użytych do jej stworzenia. Na obu zdjęciach należy oznaczyć profile @moroccanoil i @moroccanoilpro oraz umieścić pod zdjęciem specjalny podpis, hasztagi i otagować je w następujący sposób:

#Ad To mój #ArganOnStage look na @moroccanoilpro #Eurovision konkurs dla stylistów. Nazywam się (wpisz swoje imię i nazwisko) i reprezentuję salon (wpisz nazwę salonu) z #Poland! Przesuńcie w prawo, żeby zobaczyć produkty użyte do stworzenia fryzury i dajcie znać, co myślicie @moroccanoil #ESC2020 #moroccanoilpro #moroccanoil

Prace zostaną ocenione przez stylistów Moroccanoil z całego świata. Oceniane będą: oryginalność uczesania, wykonanie techniczne i ogólny wygląd.

Zwycięzca zostanie nagrodzony jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem w postaci dołączenia do teamu profesjonalistów Moroccanoil pracujących na backstage’u Konkursu Eurowizji. Dodatkowo wygra 26 tysięcy euro, podróż do Rotterdamu dla siebie i osoby towarzyszącej, bilety VIP na półfinały i finał oraz specjalnie przygotowany na Eurowizję zestaw prezentowy od Moroccanoil.

Oprócz globalnego zwycięzcy zostaną także wyłonieni zwycięzcy z poszczególnych krajów. Każdy z nich otrzyma bilet VIP na finał konkursu, podróż do Rotterdamu z trzema noclegami dla siebie i osoby towarzyszącej oraz specjalnie przygotowany na Eurowizję zestaw prezentowy od Moroccanoil.

Konkurs wystartował 13 lutego i potrwa do 13 kwietnia. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 21 kwietnia. Więcej o konkursie można przeczytać na Moroccanoil-Eurovision.com.

Moroccanoil i partnerstwo z Eurowizją

Współpraca Moroccanoil i Eurowizji rozpoczęła się w czasie Konkursu w Tel Awiwie w 2019 roku. David Cohen, Moroccanoil CEO, powiedział wtedy: „Jako Moroccanoil, profesjonalna marka produktów do włosów skupiająca się na wspieraniu kreatywnej społeczności stylistów, wierzymy, że Konkurs Piosenki Eurowizji jest idealnym partnerem do umacniania kreatywnego artyzmu i pomoże marce dotrzeć do konsumentów na całym świecie”.

Moroccanoil zapewni zespół profesjonalnych stylistów fryzur dowodzonych przez Globalnego Ambasadora Moroccanoil – Antonio Corral Calero. „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że zostaliśmy Partnerem Prezentującym Eurowizji 2020” – mówi Antonio. „Moroccanoil został stworzony by wzmacniać kobiety i mężczyzn w pokazywaniu swojego indywidualizmu. Eurowizja pozwala artystom wyrażać siebie poprzez muzykę, modę i – co najważniejsze – poprzez talent. To będzie prawdziwy zaszczyt czesać tych artystów, z miłością, szacunkiem i poświęceniem, aby uczynić ich niezapomnianymi” – dodaje Ambasador.

O Moroccanoil: W 2008 roku iskra inspiracji przedefiniowała branżę profesjonalnych produktów do włosów poprzez stworzenie kultowego produktu bazującego na oleju organowym – Kuracji Moroccanoil. Ponad dekadę później pasja cały czas się rozwija. Oprócz linii produktów do włosów stworzono Moroccanoil Body™ i Moroccanoil Sun™: luksusowe kolekcje kosmetyków inspirowanych Morzem Śródziemnym, które pozostawiają skórę odżywioną, naturalnie promienną i piękną. Dziś Moroccanoil jest dostępny w ponad 65 krajach, ale cel pozostaje ten sam: wzmacniać piękne transformacje i tworzyć produkty, które dodają pewności siebie. Produkty Moroccanoil są dostępne w salonach fryzjerskich, salonach SPA i online.

Odwiedź Moroccanoil.com. Dla codziennej dawki inspiracji śledź profile Moroccanoil na Twitterze i Instagramie, zapisz się do turtoriali na YouTube i znajdź Moroccanoil na Facebooku.

W Polsce oficjalnym dystrybutorem Moroccanoil jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.

www.jbsoptima.pl
Instagram: @jbsoptima
Facebook: @jbsoptima