Wymarzony blond

347

Jaki blond wybrać? Przed tym dylematem staje wiele kobiet. Chłodny czy ciepły? A może popielaty?

„Łatwo pogubić się w ogromie rodzajów koloryzacji blond. Oczywiście każdy blond jest inny, jednak dzięki bogatej ofercie produktów do koloryzacji oraz pielęgnacji BLONDME dostępnych w salonach Milek Design na głowach naszych klientek może zagościć: platynowy blond, pastelowy blond, zimny blond, ciepły blond, piaskowy blond, truskawkowy blond, beżowy blond lub ombre z blondem.” – mówi Katarzyna Poniatowska-Miłek z Milek Design.

„Przy doborze idealnego odcienia blond najważniejsze jest ustalenie, jaki typ urody ma nasza klientka. Główną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest odcień skóry, który może być ciepły lub chłodny. Na szczęście zasada doboru jest prosta – ciepły do ciepłego, chłodny do chłodnego.” – przekonuje Dariusz Miłek z Milek Design.

Początki blondu w salonach fryzjerskich były trudne. Królowały kosmetyki dedykowane chłodnym blondom. „Na szczęście producenci nie skupiają już swojej uwagi tylko na chłodnych tonacjach, ale tworzą też serie do blondu ciepłego, a także do ciepłego blondu ombre. Dowodem na to są produkty Schwarzkopf BlondMe, które w swoim portfolio posiadają produkty pozwalające na stworzenie każdego rodzaju blondu.” – rekomenduje Darek Miłek.

Bez względu na to, jaki odcień blondu zaproponujemy naszej klientce. warto ją edukować, że wymarzony blond utrzyma się na włosach dłużej, jeśli w codziennej pielęgnacji będą wykorzystywane kosmetyki dedykowane do pielęgnacji tego odcienia. „Dlatego swoim klientkom polecamy linię produktów do pielęgnacji BlondMe, w skład której wchodzą produkty do pielęgnacji wszystkich odcieni blond z keratyną, która uzupełnia ubytki tego składnika we włosach, szampony, odżywki i maski do pielęgnacji ciepłego oraz chłodnego odcienia blond.” – polecają zgodnie właściciele Milek Design.

Jak widać, samo farbowanie jest dopiero pierwszym krokiem. To właściwa codzienna pielęgnacja sprawia, że kolor utrzymuje swój odcień, a włosy prezentują się doskonale. A już odpowiednio dobrana farba do kolejnych koloryzacji sprawi, że kolor będzie niezmiennie piękny.

Odpowiedź na pytanie, jaki blond wybrać, nie jest wcale trudna. Tak naprawdę blond można dobrać do każdego typu urody. Codziennie udowadniają to fryzjerzy z salonów Milek Design z Warszawy.