Zadbany i stylowy

212
TAILOR'S GROOMING
TAILOR'S GROOMING

Każda dekada ma swoje trendy. Gramy na klawiaturze różnorodności, a jednak jedno jest pewne: czy z brodą, czy bez – uwodzenie jest megasexy.

Michaela Dee

Hipsterzy, którzy podążali za niedawnymi jeszcze trendami barberskimi zniknęli. Trendy zostały zastąpione prawdziwym brodatym niedźwiedziem, który nosi pełną brodę na stałę. Trendy rodzą się w Salon Traditional Zürich, jak ten tutaj. Yolanda da Silva i Nathalie Moosmann Eddine Belaid wyszkoliły dwóch najlepszych stylistów na najwyższym poziomie sztuki fryzjerskiej. „Jest wielu dżentelmenów, którzy chcieliby nosić brodę, ale nie są wystarczająco odważni, ponieważ są wówczas postrzegani jako zaniedbani w życiu codziennym, w pracy lub w odczuciu społecznym – i tak nie musi być”- mówi właścicielka Eddine Belaid. Idealna pielęgnacja brody jest koniecznością – na przykład z Mydełkiem do brody i specjalnym olejkiem do brody – a włosy z brodą również powinny tworzyć całość. Jeśli nie, noś trzydniowy zarost. Broda powinna harmonijnie uzupełniać zmarszczki mimiczne i współgrać z typem człowieka.

Skuteczni faceci wyglądają tak! „Mitch Mann” Matt od Paula Mitchella nakreśla Sportowy i elegancki wygląd.  Idealny styl włosów i brody potrzebuje odpowiednich narzędzi.I są fryzjerzy, którzy – skupiają się wyłącznie na jakości. Długowieczność i ergonomii.

Babyliss Pro i Kasho mają profesjonalny sprzęt do strzyżenia w swoim asortymencie. Doskonały sprzęt to Tondeo Barber zawiera nie tylko nożyczki, noże i maszynki, ale także pasek narzędziowy wykonany z prawdziwej skóry wielbłądziej.Czy dłuższe włosy w koronie i krótkie lub po bokach to trend?Marka właśnie wypuściła nowy męski look z trzema nowymi produktami do stylizacji Bed Head for Men.

Salon fryzjerski René Wagner z Zurychu przedstawia scenę dla prawdziwego dżentelmena w jego kolekcji Iconic Elegance – ze stylem i klasą w postaci mieszanki Jamesa Bonda. Luksus i elegancja są nie tylko zarezerwowane dla kobiet…PS. Siwe włosy są dla niego po prostu atrakcyjne. A amerykański człowiek z załogi to punkt odniesienia, w którym rywalizują eksperci branżowi. Wszechstronne cięcie zapewnia, że ​​włosy zawsze mogą być stylizowane w różny sposób, szczególnie przy dłuższych włosach górnych. Elegancki, dziki, zrelaksowany – wszystko jest możliwe. Najważniejsza jest podstawa – idealne cięcie.

Hołd dla brytyjskiego dżentelmena to marka Graham Hill. Był wzorem do naśladowania w zakresie uwodzenia. Ta marka może wszystko, została wykreowana przez team specjalistów od męskich włosów.

Artykuł ukazała się w wydaniu ESTETICA POLSKA 1/2019
zamów prenumeratę >>>