Zwiększ przychody w swoim salonie dzięki Kerasilk Revitalize

80

Segment produktów do skóry głowy jest najszybciej rozwijającym się segmentem produktów do pielęgnacji. Już w lipcu możesz poszerzyć swój asortyment i zyskać nowych klientów dzięki nowej trychologicznej serii Goldwell.

Luksusowa część asortymentu Goldwell, czyli marka Kerasilk Premium, poszerza ofertę produktów do pielęgnacji włosów, wprowadzając Kerasilk Revitalize – odmładzającą serię do skóry głowy inspirowaną technikami pielęgnacji skóry. Produkty dobrane do indywidualnych potrzeb klientów przekształcają skórę głowy tak, aby w pełni uwidocznić piękno włosów. Ten nowy sposób pielęgnacji skóry głowy zaczyna się od usługi w salonie, a uzyskane efekty utrzymują się dzięki produktom do pielęgnacji w domu. Wszystkie produkty Kerasilk Revitalize są wzbogacone o EKTOINĘ® – jedną z najpotężniejszych naturalnych osłon komórkowych, efektywnie chroniącą przed działaniem stresu oksydacyjnego, głównej przyczyny starzenia się skóry głowy. Trzy segmenty Kerasilk Revitalize: detoksykacyjny, regenerujący i odżywczy naprawiają skórę głowy, uwidaczniając zdrowsze i młodzieńczo wyglądające włosy. Jest to bardzo skuteczny sposób na zapewnienie skórze głowy takiego samego poziomu pielęgnacji, jaki zapewnia się reszcie ciała. Twoi klienci Ci za to podziękują!

Jak przełożyć Kerasilk Revitalize na swój biznes?

Nowa seria oznacza nowe możliwości biznesowe. Pokaż klientom swoją wszechstronną wiedzę o włosach z wyjątkowymi usługami pielęgnacji skóry głowy.

  • Coraz więcej klientów jest zainteresowanych nowymi produktami do skóry głowy – zaoferuj im niezwykłe doświadczenie w salonie oraz zaproponuj zakup produktów do codziennej pielęgnacji.
  • Zaktualizuj cennik i wprowadź nowe kuracje – łącz je z innymi usługami salonowymi (wykonaj kurację podczas jednej wizyty klienta).
  • Wzmocnij lojalność swoich klientów, stań się ich niezastąpionym ekspertem w dziedzinie skóry głowy oraz włosów poprzez wiarygodną konsultację i zapewnienie nowych doświadczeń w salonie.
  • Zachęć nowych klientów salonu ofertą wyjątkowych produktów i usług.

Szczegółowe informacje dostępne są u Przedstawicieli Handlowych Goldwell, pod numerem telefonu 800 150 011, na stronie internetowej Goldwell i na portalach społecznościowych marki.

www.goldwell.pl
www.facebook.com/GOLDWELLPolska
www.instagram.com/goldwellpolska