Konkurs AIPP 2020-2021 rozpoczęty!

1308

Konkurs AIPP AWARDS 2020-2021 już trwa. W tym roku ze względu na wyjątkową sytuację związaną z COVID-19, organizacja przesunęła termin zgłoszeń, dzięki czemu uczestnicy mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 31 października 2020 r.

Z każdym rokiem do konkursu napływa coraz więcej zgłoszeń z całego świata, w ubiegłym roku nadesłano 584 zgłoszenia z 34 krajów!

Udział w konkursie jest prosty: jeśli jesteś fryzjerem, wystarczy przesłać swoje kolekcje fryzur (3 zdjęcia na kolekcję) i / lub filmy najpóźniej do 31 października 2020 roku.

Wszystkie kolekcje / filmy należy przesyłać online za pośrednictwem witryny www.aipp.net

Organizowany raz w roku AIPP AWARDS powstał w 1997 roku w celu przyznawania corocznych nagród najlepszym kolekcjom fryzjerskim wybranym przez jury wydawców zrzeszonych w AIPP (Association Internationale Presse Professionnelle Coiffure – stowarzyszeniu, które zrzesza najlepsze czasopisma fryzjerskie na świecie). Dziś nagrody obejmują 5 kategorii:

Best Avant-garde Collection: uznanie dla pracy, która badała nowe, oryginalne, futurystyczne pomysły.

Best Commercial Collection: dla stylów łatwych do noszenia i łatwych do zmiany stylu.

Best Color: dla najlepszej kolekcji fryzur pod względem mody, oryginalności i ogólnej jakości.

Best Men’s Collection: w uznaniu wyraźnego wzrostu zainteresowania męską modą fryzjerską.

Best Video: szukanie najbardziej oryginalnych i inspirujących filmów promujących kolekcję fryzjerów / mody do włosów.

Wśród laureatów konkursu znajdują się nazwiska najlepszych stylistów fryzur na świecie: Angelo Seminara, Trevor Sorbie, Robert Lobetta, Toni & Guy, Klaus Peter Ochs, Sanrizz, Sacha Mascolo-Tarbuck, X-Presion, Dessange Paris, Charlie Miller, Tono Sanmartín, Vidal Sassoon, Aldo Coppola, Guy Kremer, Rush, Llongueras, Christophe Gaillet … i wiele więcej!