Salon Spotkań, wyjątkowy koncept salonu fryzjerskiego na Żoliborzu

576
Salon Spotkań

Salon Spotkań mieści się przy ulicy Powązkowskiej 40 w Warszawie. To przestrzeń stworzona przez profesjonalistów fryzjerstwa, dla których każde spotkanie z klientem jest inne, ale tak samo ważne. Istotą spotkania jest świetna atmosfera, poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, a ostatecznie – osiągnięcie pożądanego efektu na włosach.

Agata Nowakowska, właścicielka salonu
Agata Nowakowska, właścicielka salonu

 

– Spotkanie klientki ze stylistą fryzur i kolorystą to coś więcej niż zwykła wizyta. Dlatego do naszego salonu nie umawiamy się na wizyty, a na spotkania, podczas których rozmawiamy o potrzebach klienta, naszych możliwościach i rekomendacjach, a następnie po ustaleniu wspólnego planu działania, przechodzimy do spełniania marzeń – tłumaczy Agata Nowakowska, właścicielka Salonu Spotkań.

 

Salon SpotkańWnętrze zostało przemyślane architektonicznie w każdym detalu. Owalne lustra i złote kinkiety przy stanowiskach pracy dodają spotkaniu artystycznego sznytu – można się poczuć na fotelu jakbyśmy mieli za chwilę zagrać w premierze spektaklu. I zagramy. Bo tu w głównej roli spotkania wystąpimy my i nasze włosy. Aby spotkanie z klientką okazało się udane, salon oferuje koloryzację najwyższej jakości, korzystając z produktów marki Goldwell. Strefa myjni wyposażona jest w fotele z funkcją masażu marki OLYMP. Centralnym punktem Salonu Spotkań jest wyspa, na której pociągły stół z blatem z litego drewna zaprasza do rozmowy przy pysznej kawie i słodkiej przekąsce.

Podczas spotkania wszystko ma istotne znaczenie: przestrzeń zapraszająca do rozmowy, nielimitowany czas poświęcony klientowi, wiedza i umiejętności stylistów, którzy pracują na wysokiej jakości produktach salonowych. Dlatego właściciele salonu zdecydowali się na współpracę z Oficjalnym Dystrybutorem Goldwell w Polsce – firmą JBS Beauty z Gdańska, który zaopatruje salon w produkty (w tym produkty z linii Premium, takie jak Kerasilk, farba Elumen czy rozjaśniacze SilkLift) oraz zapewnia szkolenia zwiększające wiedzę personelu z zakresu koloryzacji, pielęgnacji, strzyżeń i stylizacji.

Warto poznać koncept Salonu Spotkań i przekonać się na własnych… włosach, że spotkanie z fryzjerem to znacznie więcej niż cięcie, farba i umówienie kolejnej wizyty.