Akademia Babicz

365
Akademia Babicz

Akademia Babicz to zespół stylistów-trenerów na czele z założycielami Małgorzatą Babicz i Pawłem Babiczem.

Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia w branży fryzjerskiej oraz pasji tworzenia Małgorzaty, świeżego spojrzenia i sportowej konsekwencji Pawła marka Babicz ciągle ewoluuje wprowadzając innowacyjne techniki szkoleń. Główny celem edukacji fryzjerskiej w Akademii Babicz jest rozwijanie wyobraźni i zmysłu tworzenia tak, aby każdy fryzjer wykorzystując poznane techniki mógł kreować własne projekty fryzur. Szkolenia są połączeniem teorii i praktyki, co pozwala uczestnikom zdobyć zarówno wiedzę, jak i umiejętności.

Akademia Babicz współpracuje z projektantami, stylistami, wizażystami oraz fotografami . Wspólnie uczą oni dostrzegania piękna oraz formy z różnych perspektyw. Każda kolekcja Akademii to prawdziwa wizualna uczta publikowana nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Głównym miejscem edukacji fryzjerskiej Babicz jest Akademia mieszcząca się w przepięknej zabytkowej kamienicy przy ulicy Starowiślnej 10 w Krakowie. Jest to miejsce, gdzie historię tworzy sztuka, a Akademia nadal ją kultywuje, ponieważ fryzjerstwo to zawód, którego podstawą jest tworzenie.

Szkolenia Akademii Babicz odbywają się również w rożnych przestrzeniach na terenie całego kraju oraz za granicą. Spotkania wzbogacone są sesjami zdjęciowymi, które pozwalają uwiecznić wyjątkowe stylizacje stworzone przez klientów oraz elementami sportu ponieważ Akademia propaguje zdrowy tryb życia.

Według Małgorzaty Babicz: „To grupa, nie jednostka jest siłą napędową Akademii, a wspólna pasja jaką jest fryzjerstwo tworzy markę Babicz”.