Wakacyjne warsztaty z Akademią Babicz – Hair Survival

305

W przepięknym zakątku północnej Polski w miejscowości Borzysław. Oczyść swoje ciało i umysł aby więcej widzieć i słyszeć co pozwoli Ci uruchomić swoją wyobraźnię. Oderwij się od zgiełku codzienności i wyjedź z Nami w miejsce gdzie Twój umysł będzie bardziej chłonny a ciało zrelaksowane. Każdego dnia poranny trening dotleniający, wspólne śniadanie, zajęcia teoretyczne, obiad, warsztaty praktyczne na główkach treningowych, kolacja integracyjna.

Data szkolenia: 12-15 sierpień 2019
Cena szkolenia: 4800 zł brutto od osoby*
Ilość osób: min 10 – max 20

Cele szkolenia:
Głównym celem szkolenia jest dostarczenie narzędzi w postaci technik umożliwiających tworzenie indywidualnych, kompleksowych projektów fryzur.
Szkolenie dostarczy Ci wiedzy dzięki, której Twoja praca przejdzie prawdziwą transformacje. Będziesz świadomie tworzyć własne projekty fryzur, a my damy Ci do tego narzędzia. Rozpocznij z Nami swoją nową drogę, która pozwoli Ci osiągnąć wyższy poziom. Szkolenie dostarczy Ci wiedzy z zakresu strzyżeń damskich dzięki, której Twoja praca przejdzie prawdziwą transformacje. Będziesz świadomie tworzyć własne projekty fryzur, a my damy Ci do tego najlepsze narzędzia.

Zakres szkolenia: strzyżenia damskie.

Geometria strzyżeń:
Jak osiągnąć idealny kształt fryzury wykorzystując odpowiednie techniki strzyżeń?
Bez geometrii przestrzennej i zasad fizyki takich, jak prawo grawitacji nie można świadomie stworzyć strzyżenia. Realizacja własnych pomysłów jest możliwa tylko wówczas, gdy nie mamy żadnych ograniczeń w technice i narzędziach pracy. Geometria strzyżeń to moduł skoncentrowany na przekazaniu wiedzy dotyczącej: podziałów budowania form z włosów, płaszczyzn ich naturalnego opadania oraz technik cięcia z wykorzystaniem różnych narzędzi do strzyżenia.

Analiza kształtu:
Strzyżenie „skrojone na miarę”- analiza kształtu głowy i sylwetki
Analiza kształtu to moduł, który pozwala zrozumieć proporcje całej sylwetki, a dzięki zdobytej wiedzy podczas pierwszego modułu możemy stworzyć strzyżenie ścisłe dopasowane do konkretnego klienta, uwzględniając jego linię zarostu, ilość włosów, ich grubość oraz strukturę.

Portret psychologiczny:
Analiza portretu psychologicznego – dopasowanie fryzury do osobowość klienta.
Fryzura powinna odzwierciedlać cechy osobowościowe klienta oraz być spójna z jego fizjonomią, potrzebami, trybem życia i pracy. Moduł ten pozwala tworzyć fryzury skrojone na miarę. Nie szukaj gotowych schematów fryzur ponieważ nie znajdziesz ich dla każdego klienta. Moduł ten pozwali Ci spojrzeć oczami klienta na swoja pracę