DED de Luxe w trosce o zdrowe włosy

184

Kosmetyki trychologiczne DSD de Luxe zawierają naturalne składniki i substancje aktywne w najwyższym dopuszczalnym stężeniu, skuteczne w walce z dolegliwościami skóry głowy i włosów.

Kosmetyki DSD de Luxe są alternatywą dla leczenia farmakologicznego, pozwalają uzyskać szybkie efekty kuracji, skracając niekiedy jej czas o połowę. O produktach hiszpańskiej marki oraz rosnącej roli usług trychologicznych w salonie opowiada dla Estetica Polska Agnieszka Trepka – specjalista trycholog, szkoleniowiec DSD de Luxe.

Czy Pani zdaniem trychologia jest potrzebna w salonie fryzjerskim i dlaczego?

Trychologia w salonie fryzjerskim jest niezbędna. To fryzjer jest często pierwszą sobą, która może nam pomóc rozwiązać problemy z pielęgnacją skóry głowy i włosów. Klienci, którzy naprawdę dbają o kondycję włosów często kupują kosmetyki właśnie u fryzjerów, ponieważ to oni maja największą wiedzę o prawidłowej pielęgnacji. Poza tym posiadanie tej wiedzy i znajomość produktów po prostu staje się trendy.

Jakim problemom klientów możemy zaradzić w salonie fryzjerskim?

Fryzjer – trycholog może pomóc prawie we wszystkich problemach. Zaczynając od łojotoku, stanów zapalnych skóry, łupieżu, wypadania włosów oraz pielęgnacji włosów: zniszczonych, łamliwych, takich które nie chcą rosnąć i wielu innych. Tym samym podnosząc w oczach klienta swoją renomę jako eksperta i przy okazji przynosząc swoje przychody.

Jakie umiejętności powinien posiadać fryzjer – trycholog?

Trychologiem może zostać każdy. Zaznaczmy, że ta specjalizacja zaczyna być trendy. Aby zostać trychologiem konieczna jest wiedza, którą można zdobyć uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Firmy trychologiczne oferują swoim partnerom handlowym szkolenia z zakresu trychologii i kosmetyków trychologicznych. Każda firma szkoli trychologów w taki sposób, aby mogli bezproblemowo pracować w tym zawodzie.

Jakie są korzyści z posiadania trychologa w salonie fryzjerskim?

Salon fryzjerski, który posiada trychologa jest oceniany przez klientów jako bardziej profesjonalny. Klienci oprócz podstawowych usług fryzjerskich mogą otrzymać zabiegi trychologiczne np. zabieg oczyszczania skóry głowy oraz fachową poradę co do kondycji i stanu ich skóry i włosów.

Jak szukać odpowiednich produktów trychologicznych do pracy w salonie i pielęgnacji domowej dla klienta?

W chwili obecnej jest bardzo dużo firm zajmujących się produkcją kosmetyków trychologicznych. Niewiele z nich, to produkty typowo trychologiczne. Najważniejsze przy doborze firmy jest opinia na jej temat, którą bardzo łatwo można otrzymać w mediach lub z polecenia.

Co oferuje marka DSD de Luxe współpracującym salonom?

Hiszpańska marka Dsd de Luxe od 30 lat oferuje skuteczne i szybko działające kosmetyki trychologiczne, których działanie jest potwierdzone badaniami klinicznymi. Oferujemy szkolenia, materiały reklamowe, dbamy bardzo o rozpoznawalność marki oraz dajemy bardzo dobre i elastyczne warunki współpracy.

 

Agnieszka Trepka
Specjalista trycholog od 2006 roku, szkoleniowiec Hiszpańskiej marki trychologicznej Dsd de Luxe w Polsce. Od 10 lat związana z marką Rofersam. Importer i dystrybutor kosmetyków trychologicznych Dsd De Luxe w Polsce. Właścicielka gabinetu trychologii Beauty Hair w Warszawie. Współpracuje z wieloma gabinetami i trychologami na terenie Polski i zagranicą między innymi z kliniką przeszczepów i transplantacji włosów Medical Hair oraz kliniką Handsome men w Warszawie. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Gabinet trychologii Beauty Hair
Romana Popiołka 50, Warszawa 01-496
tel: 608 118 835,  (22)487 83 71
trychologkontakt@gmail.com
www.trychologia.com