Goldwell Dualsenses Color Revive

722

Doskonale dobrany i nasycony kolor włosów sprawia, że ​​kobiety czują się piękne i pewniejsze siebie. Jak mogą tego doświadczyć? Dzięki koloryzacji wykonanej w salonie produktami Goldwell! Ale czy to cudowne uczucie zawsze musi zanikać z czasem? Już nie! Nowe odżywki koloryzujące Dualsenses Color Revive pozwalają cieszyć się świeżym kolorem włosów na dłużej.

Goldwell Dualsenses jest ekspertem w dziedzinie pielęgnacji włosów farbowanych. Pomaga na dłużej zatrzymać intensywność koloru dzięki produktom przeznaczonym do specjalistycznej pielęgnacji w salonie oraz w domu. Zawarta w produktach Dualsenses zaawansowana technologia zapewnia oszałamiający i długotrwały efekt kolorystyczny. Nowe odżywki koloryzujące Dualsenses Color Revive idealnie odświeżają i zwiększają intensywność koloru uzyskanego w salonie. Dostępne są w najbardziej pożądanych przez kobiety odcieniach, idealnie dopasowanych do koloryzacji.

Kolor włosów jak po wyjściu z salonu – każdego dnia

Jeśli zapytasz kobiety o włosy idealne, okaże się, że prawie dwie trzecie z nich pragnie, by wyglądały one jak po wyjściu od fryzjera*. Również dwie na trzy kobiety martwi stopniowe blaknięcie koloru lub utrata blasku*. Z kolei jedną trzecią kobiet frustruje fakt, że ich piękny odcień blondu żółknie wraz z upływem czasu*. Dzięki Dualsenses Color Revive piękny kolor włosów nie kończy się po wyjściu z salonu.

Seria nowych odżywek koloryzujących Color Revive, opracowana przez ekspertów pielęgnacji i koloryzacji Goldwell, odświeża i intensyfikuje piękny kolor uzyskany przez fryzjera, jednocześnie doskonale odżywiając włosy. Osiem odcieni Dualsenses Color Revive jest dopasowanych do najpopularniejszych odcieni farb Topchic i Colorance tak, aby ożywić piękne blondy, eleganckie brązy i intensywną czerwień. Aplikacja jest szybka i łatwa: w ciągu zaledwie dwóch-pięciu minut uzyskasz indywidualny, możliwy do stopniowania efekt – od subtelnego odświeżenia do intensywnego nasycenia koloru włosów.

Unikalnie połączone technologie wykorzystujące microPROtec i pigmenty bezpośrednie zapewniają szybkie i równomierne rozprowadzenie w celu zapewnienia optymalnej ochrony i odświeżenia koloru.

8 odcieni

Odżywki koloryzujące występują w ośmiu odcieniach:

  • lodowy blond (icy blonde)
  • jasny chłodny blond (light cool blonde)
  • jasny ciepły blond (light warm blonde)
  • ciemny złoty blond (dark warm blonde)
  • chłodny brąz (cool brown)
  • ciepły brąz (warm brown)
  • chłodna czerwień (cool red)
  • ciepła czerwień (warm red)

Jak stosować

Odżywki należy używać naprzemiennie z pozostałymi produktami do pielęgnacji Dualsenses dla zachowania nasyconego koloru lub do stosowania raz na tydzień dla delikatnego odświeżenia efektu koloryzacji. Pozostaw odżywkę na włosach na 2 minuty, by uzyskać subtelny, ożywiony odcień. Pozostaw na 5 minut, aby intensywnie odświeżyć i nasycić kolor włosów.

*2016 Haircare Global Factbook (Niemcy, USA, Wielka Brytania, Kanada, Brazylia)

Szczegółowe informacje na temat odżywek dostępne są u Przedstawicieli Handlowych Goldwell, pod numerem telefonu 800 150 011, na stronie internetowej Goldwell i portalach społecznościowych marki.

www.goldwell.pl 
www.facebook.com/GOLDWELLPolska
www.instagram.com/goldwellpolska