Hair Revolution 2018

351

Konkurs organizowany już po raz kolejny przez Trendy Hair Fashion to szansa nie tylko na wielki sukces Salonu i kolejny krok w rozwoju kariery Stylistów, ale też wyjątkowe doświadczenie, pozwalające na zaistnienie na światowej scenie.

Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu Hair Revolution zostali:

  • I miejsce Sylwia Karpowicz, Trendy Hair Fashion Pszczyna
  • II miejsce Ewelina Leszczyńska, Trendy Hair Fashion Chrzanów
  • III miejsce Sandra Kaczor, Trendy Hair Fashion Zabrze

Nagroda publiczności

  • Joanna Banaś, Trendy Hair Fashion Kraków

Sylwia Karpowicz za zajęcie pierwszego miejsca została nagrodzona wyjazdem do Japonii i możliwością wzięcia udziału w największym konkursie fryzjerskim świata United Danks Contest. Z kolei uczestnicy za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca otrzymali odpowiednio Narzędzia fryzjerskie i produkty Schwarzkopf Professional o łącznej wartości 1000 pln netto oraz 500 zł netto. Joanna Banaś

Gala podsumowująca tegoroczną edycję konkursu Hair Revolution odbyła się 28 listopada 2018 r. w hotelu Andel’s w Łodzi.

Od 3 lat nieodłącznym elementem Gali jest wręczanie statuetek HAIRYTY, które są wyrazem uznania za trudy pracy, kreatywność, dobrą energię oraz codzienne dążenie do perfekcji. W tym roku nagrody trafiły w ręce:

  • Marty Buczyńskiej z Mc Hair Warszawa
  • Wojciecha Lorenca z Trendy Hair Fashion Bielsko-Biała
  • Mateusza Grzywy z Trendy Hair Fashion Bielsko-Biała

W czasie wydarzenia grupa ASH z Japonii zaskoczyła gości niecodziennym pokazem kreatywnego fryzjerstwa. Następnie Anna Kulec-Karampotis wraz ze swoim Kreatywnym Teamem zaprezentowała na scenie swoją interpretację najnowszych trendów zgodnie z kolekcją Essential Looks od Schwarzkopf Professional. Wisienka na torcie był show Blond Icon zaprojektowany przez Annę Kulec-Karampotis, w którym modelki nie tylko prezentowały awangardowe interpretacje blondu, ale również tańczyły, a ich partnerzy stepowali.