INSTA RECHARGE Wella Professionals

555

Coś więcej niż Korektor Odrostów!

Profesjonalna koloryzacja włosów należy do urodowej rytuny wielu z nas, a jej efektami chcielibyśmy cieszyć się tak długo, jak to możliwe. Nie jesteśmy jednak w stanie powstrzymać upływającego czasu – w mgnieniu oka pojawiają się odrosty. Chociaż chciałabyś, aby Twój piękny kolor włosów utrzymał się do następnej wizyty w salonie, siwe włosy lub odrosty utrudniają to zadanie. Marzysz o łatwym sposobie na zaradzenie temu problemowi? Przedstawiamy nowość: INSTA RECHARGE od Wella Professionals, nowe błyskawiczne korektory odrostów.

Zaprojektowany specjalnie, aby zachować piękno koloru włosów między regularnymi zabiegami koloryzacji w salonie, INSTA RECHARGE od Wella Professionals to profesjonalny pudrowy korektor odrostów, który gwarantuje precyzję i miękkie przejścia tonalne. W zestawie znajduje się wygodny pędzelek, którym szybko i równomiernie nałożysz korektor. Pędzelek zapobiega osypywaniu się pudru i zapewnia naturalną, spójną kolorystycznie aplikację. Efekt utrzymuje się do umycia włosów.

INSTA RECHARGE od Wella Professionals 4w1 to coś więcej niż tylko korektor odrostów. Idealnie sprawdzi się przy:

– tuszowaniu odrostów, aby zamaskować irytujące siwe włosy lub odrosty;

– przedłużaniu pasemek, aby zniwelować odrosty i pięknie przedłużyć pasemka;

– optycznym zagęszczeniu i dodaniu objętości, aby uzyskać efekt wizualnie gęstszych włosów, uniesionych u nasady;

– podkreśleniu brwi, aby skorygować i podkreślić ich kształt.

Pięć podstawowych odcieni: Jasny Blond, Blond, Jasny Brąz, Średni Brąz, Czarny, które zostały dobrane w taki sposób, by harmonijnie łączyć się z każdym kolorem włosów uzyskanym w salonie.

Cena rekomendowana: 95 zł* – 2,1 g

Produkty Wella Professionals dostępne są w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

* Ostateczna cena odsprzedaży pozostaje w gestii salonu fryzjerskiego.