Keune Color Chameleon

344

Nowa ranga intensywnych, bezpośrednich farb

Keune Haircosmetics, międzynarodowa marka tylko dla profesjonalistów, wprowadza Keune Color Chameleon, nową serię intensywnych, mieszalnych ze sobą, bezpośrednich farb. Od odważnych, rzucających się w oczy włosów po subtelne wyrażenie siebie, Keune Color Chameleon oferuje nieskończone możliwości kolorystyczne.

Włosy pełne kolorów możemy zobaczyć wszędzie – na pokazach, festiwalach, ulicach, a nawet w biurach.

Żywe i pastelowe kolory włosów pełnią rolę mody bądź makijażu. I to nie tylko pośród będących w trendach millenialsów. Kobiety i mężczyźni w każdym wieku, którzy orientują się w modzie, kochają bawić się swoim kolorem włosów – używają ich do wyrażania siebie.

Keune Color Chameleon jest wolną od amoniaku, wegańską serią dziewięciu bezpośrednich farb, o wysokoskoncentrowanych pigmentach. Dostępne odcienie: Yellow, Orange, Red, Maroon, Magenta, Rose, Violet, Blue and Green. Dodatkowo oferujemy dwa Shiftery koloru Clear i Dark, do zmiany intensywności kolorów. Zmieszanie z Clear łagodzi intensywność koloru i tworzy pastelową poświatę, gdy dodanie Dark pogłębia kolor i tworzy piękne przytłumione tony. Wszystkie odcienie w serii są ze sobą mieszalne, dlatego tak łatwo jest stworzyć każdy kolor. Trwałość koloru do 20 myć* i płowieje pięknie, prawdziwie do koloru.

Kolorowe opakowanie, reprezentuje zmiany jakie można zrobić w ludziach tymi modnymi kolorami. Aby zademonstrować wszechstronność Color Chameleon, Keune stworzyło inspirującą kampanię 4 koloryzacji, które wyrażają różne podejście do koloru, używając serii kolorów o różnorodnym nasyceniu.

Co najważniejsze Keune Color Chameleon jest dostępny tylko dla profesjonalistów, nie jest przeznaczony do użycia przez klienta w domu. Aby wypróbować nowe odcienie skontaktuj się ze przedstawicielem Keune Haircosmetics Polska i dowiedz się więcej!

Wilhelm Rychter
Wieloletni instruktor Keune Haircosmetics Polska, związany z marką prawie od początku. Przekazuje swoje nieocenione doświadczenie podczas szkoleń w całej Polsce. Doskonalący się w największych akademiach na świece wraz z całym teamem Keune Polska. Chętnie dzieli się swoimi wskazówkami i radami opartymi na doświadczeniu i praktyce. Na co dzień związany z Łodzią gdzie przewodzi swoim salonem.

 

Keune-polska.pl
/keunehaircosmeticspolska
@keunehaircosmeticspolska

Dowiedz się więcej o produkcie / zadaj pytanie >>>