Letni blask

101

Formuła BC SUN PROTECT zawiera Olejek Buriti, ekstrakt z alg morskich i filtr UV, dzięki czemu włosy poddane działaniu promieni słonecznych są nawilżone i przez całe lato nasycone kolorem.

„Dla większości ludzi lato jest ulubioną porą roku. Jednak dla włosów sezon letni może okazać się ciężkim okresem. Mocne słońce, sól morska, chlor i ciepłe powietrze sprawiają, że włosy o przesuszonych łuskach stają się matowe i trudne do ujarzmienia” – mówi Beata Berendowicz z Akademii Berendowicz & Kublin.

„Dlatego ja przed wakacjami polecam swoim klientkom linię produktów BC Sun Protect od Schwarzkopf Professional, który idealnie odpowiada na potrzeby nadwyrężonych słońcem fryzur! Produkty BC Sun Protect zostały opracowane by chronić, oczyszczać i pielęgnować
wszystkie typy włosów PRZED, PODCZAS i PO ekspozycji na słońce. Dzięki temu spragnieni słońca nie muszą się martwić pogorszeniem stanu włosów czy wyblakłym kolorem, będącymi skutkami silnego działania promieni słonecznych – a przez 24/7 mogą cieszyć się swoim olśniewającym wyglądem!” – wyjaśnia Berendowicz.

Twoja letnia pielęgnacja włosów z niezbędną ochroną ekspozycji słonecznej

Szampon do Włosów & Ciała
200 ml/ 100 ml
By odświeżyć włosy & ciało i nadać im doskonały zapach, przywodzący na myśl słońce i wakacje.
Używaj po ekspozycji

Mgiełka Ochronna
100 ml
Niezbędne wyposażenie Twojej torby plażowej, by chronić włosy w słoneczny dzień spędzony na plaży.
Używaj przed ekspozycją

Maska 2-w-1
150 ml/ 75 ml
Aby przywrócić siłę po dniu spędzonym na słońcu.
Używaj po ekspozycji

Kremowa Odżywka
100 ml
Lekki krem bez spłukiwania dla przepięknych i lśniących włosów.
Używaj po ekspozycji