Moroccanoil po raz kolejny na Fashion Week

366

Nie ma Fashion Week bez czterech stolic mody – Nowego Jorku, Londynu, Mediolanu i Paryża. I nie ma Fashion Week bez stylistów Moroccanoil. Jesienne Tygodnie Mody przyniosły ważne dla marki wydarzenia: siostry Hadid uczesane zostały przez stylistów Moroccanoil, a dla nas, lokalnie, super istotny był fakt, że po raz kolejny mieliśmy w czasie Fashion Week polski akcent!

Ale po kolei. Siostry Hadid to od kilku sezonów niekwestionowane gwiazdy świata fashion. To królowe instagrama, to it girls, to w końcu top models. Która z marek nie marzy o zaangażowaniu ich do swoich kampanii i o zaproszeniu na swój pokaz?

Podczas nowojorskiego Fashion Week siostry szły m.in. w pokazie Oscara de la Renty. Właśnie do stworzenia fryzur do tego pokazu został zaproszony Moroccanoil. Za fryzury Gigi i Belli odpowiadał sam Kevin Hughes, Dyrektor Artystyczny Moroccanoil. Dom mody Oscar de la Renta poprosił o gładkie, klasyczne upięcia, z którymi świetnie poradziły sobie produkty Moroccanoil – m.in. Kuracja Moroccanoil, Perfekcyjna Ochrona, Balsam Wygładzający. Oczywiście to nie pierwszy raz, kiedy Moroccanoil odpowiada za uczesanie sióstr Hadid. W przeszłości Gigi była czesana przez markę m.in. na MET Galę czy CFDA Fashion Awards.

Polak też potrafi!

Tym razem na londyńską odsłonę Tygodnia Mody została zaproszona Emilia Barkowska. Na co dzień pracuje w Malborku w salonie Pettegolezzo, którego jest właścicielką. Emilia jest także instruktorem Moroccanoil. Jak to się stało, że trafiła na London Fashion Week? W maju tego roku poleciała z klientami JBS Optima (oficjalnego dystrybutora Moroccanoil w Polsce) na szkolenie Moroccanoil do Barcelony do Factory 236. Właścicielem i Dyrektorem Wykonawczym salonu jest Antonio Corral Calero – Globalny Ambasador Moroccanoil. Bardzo spodobał mu się styl pracy Emilii, jej umiejętności oraz – co bardzo ważne – pozytywna energia, nastawienie do pracy i osobowość. Zaprosił Emilię do swojego teamu, który pracował przy pokazie Aadnevik oraz Temperley London.

Historia Emilii pokazuje, że wszystko jest możliwe! Jeśli chcesz dołączyć do stylistów Moroccanoil i być może też w przyszłości wyjechać na Fashion Week – skontaktuj się z nami!

Produkty MOROCCANOIL® są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach fryzjerskich.
W Polsce oficjalnym dystrybutorem tej marki jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.

www.jbsoptima.pl
www.facebook.com/jbsoptima
www.instagram.com/moroccanoil.polska