Trendy Wella Professionals na jesień-zimę 2018

313

Fryzjerzy w dzisiejszych czasach mogą wyrażać siebie bez ograniczeń. Niczym artyści, którzy mają do dyspozycji bogatą paletę kolorystyczną, wyrażają siebie kreując nowe kolory i kształty. Efekty ich pracy opowiadają historie. Eksperci Wella Professionals, zainspirowani procesami twórczymi z użyciem pędzla, stworzyli żywe odcienie, które umożliwiają stworzenie pięknego harmonijnego looku.

PURE CHROMA NONTOURING to rewolucyjna technika koloryzacji, która umożliwia tworzenie zaskakujących efektów kolorystycznych, od subtelnych niuansów po zdecydowany kolor. Kolor, pozornie monochromatyczny, przy bliższym poznaniu odsłania się jako wielotonowy.

W jesienno-zimowej palecie kolorów królują wyrazista czerwień, głęboki błękit i przebłyski czerni. Te trzy wiodące odcienie pojawiają się w różnych stopniach nasycenia, od intensywnej wiśni po rodzynkową czerń, od czarnej czerwieni po delikatny topaz, od zdecydowanego błękitu po lawendową szarość czy chłodne srebro. Rezultatem są czyste kolory, ale w ich delikatniejszych, jakby rozmytych wersjach.

SZUKAJ NAJLEPSZYCH SALONÓW WELLA PROFESSIONALS Z LOGO COLOR MASTER!

http://salony.domwella.pl/#/