Najmodniejsze fryzury na sezon jesień-zima 2019/2020

466

Przyglądając się trendom obowiązującym w branży fryzjerskiej, już na pierwszy rzut oka zauważamy wyraźny kierunek w stronę naturalnych odcieni, które podkreślają karnację.

Katarzyna Poniatowska-Miłek

Miłośniczki bardziej wyrazistych looków mogą też w tym sezonie śmiało postawić na wszelkie odcienie rudości. Właśnie takie koloryzacje zostały stworzone przez zespół salonu 1909 Fryzjerzy przy użyciu IGORA Vibrance od Schwarzkopf Professional.

Styliści z salonu 1909 Fryzjerzy postawili na absolutnego króla sezonu, którym jest nieco punkowy bob z nonszalancko wystylizowaną grzywką. Z drugiej strony, znów modne są także ugrzecznione, długie włosy z przedziałkiem na środku.

Jak mówi współwłaścicielka salonu, Katarzyna Poniatowska-Miłek: „Wraz z grupą stylistów 1909 Fryzjerzy odpowiadamy na sezonowe potrzeby naszych klientów. Dlatego kolory, które prezentujemy w sezonie jesień-zima 2019, to gorzka i mleczna czekolada oraz wyrazisty rudy. Spośród portfolio odcieni dostępnych w Schwarzkopf Professional stworzyliśmy propozycje koloryzacji opierające się na odcieniach pochodzących z natury, podkreślających kolor oczu i cerę. Style fryzur, które proponujemy to geometryczny bob z grzywką lub włosy długie, ale z zachowaniem naturalnej tekstury.”

W ofercie salonu znajdziecie produkty Schwarzkopf Professional, w portfolio którego znajdują się zarówno trwałe koloryzacje, ze stuprocentowym kryciem siwych włosów włącznie, jak i te półtrwałe, nieinwazyjne. Wszystkie informacje o usługach oferowanych przez 1909 Fryzjerów znajdziecie na oficjalnej stronie salonu: www.1909fryzjerzy.pl