OSIS+ Długie włosy stylizacja i tekstura

266

Długie włosy pragną tekstury

Stylizacja długich włosów ulega radykalnym zmianom. Nowoczesne trendy odchodzą od mega gładkich i błyszczących stylizacji na rzecz bardziej indywidualnych i wyrazistych oraz łatwiejszych w utrzymaniu.

Współczesne klientki o długich włosach poszukują niezobowiązujących, naturalnych stylizacji o wyraźnej teksturze i ruchu. W zabieganym życiu pragną szybkich i łatwych rozwiązań. Jaka jest na to recepta? Superlekkie produkty nadające efekt suchej tekstury o doskonałym działaniu i łatwej aplikacji, gwarantujące doskonały efekt za każdym razem.

Gama produktów OSiS+ nadających teksturę włosom długim oferuje nowy wymiar stylizacji. Niewidoczne działanie, innowacyjne receptury, lekkie konsystencje i ultra suche formuły sprawiają, że ciężkie, lepkie i sztucznie wyglądające stylizacje odchodzą w zapomnienie. Dzięki przełomowej technologii stylizacji opartej na tarciu, gama produktów OSiS+ nadających teksturę długim włosom, otwiera drzwi do świata nowych możliwości. To stylizacja odkryta na nowo!

„Długie, luźne, pocieniowane włosy o naturalnym ruchu i wyraźnej teksturze. To przykład nowoczesnej stylizacji kobiecej OSiS+.” Beaty Berendowicz, Ambasadorki Schwarzkopf Professional

Porada stylisty

Nałóż OSiS+ Fab Foam u nasady wysuszonych ręcznikiem włosów i rozczesz po całych włosach. Uzyskasz w ten sposób efekt teksturyzowanej objętości i długotrwałe rezultaty. Wysusz włosy na szerokiej szczotce by podkreślić ich naturalny połysk, a następnie podkręć końcówki na okrągłej szczotce. Podziel włosy na pasma i skręcaj je, by układały się w różnych kierunkach i zachowały naturalny ruch. Zwiększ ruch włosów, skręcając je w pętle. Na koniec rozpyl Nowość OSiS+ Texture Craft na włosy u nasady i na długości, by zwiększyć objętość i podkreślić teksturę.

OSiS+ Texture Craft to niewidoczny, suchy spray teksturyzujący do tworzenia, kształtowania i podkreślania objętości długich włosów oraz ich tekstury, jednocześnie zachowujący ich lśniący i naturalny w dotyku wygląd. Spray, który rozpyla drobną mgiełkę produktu, dzięki zawartości krzemionki daje natychmiast efekt nielepkiej tekstury, więc nie obciąża włosów i zapewnia równomierną aplikację.

Chcąc uzyskać natychmiastową objętość długich włosów i unieść je od nasady, można także skorzystać z innej nowości OSiS+ Soft Dust. To miękki puder, którego odżywcza receptura zawiera zamknięte w kapsułkach ekstrakt z kokosa i sól morską, które nie tylko nadają włosom objętości, ale dodatkowo nawilżają, sprawiają, że włosy są niesamowicie miękkie w dotyku i zachowują naturalny ruch włosów o subtelnej, falistej teksturze. Co więcej natychmiast uzyskana kontrola pozwala tworzyć upięcia i pleść wyrafinowane warkocze.

Zwykle produkty utrwalające fryzurę zawierają polimery tworzące sztywne wiązania między włosami. W ten sposób powstaje sieć wiązań, która może dawać wrażenie sztywnych i kruszących się stylizacji. Produkty OSiS+ nadające teksturę i objętość długim włosom zostały stworzone, by zapewnić piękne utrwalenie fryzury przy zachowaniu naturalnego ruchu włosów oraz właśnie objętości i tekstury. Zaawansowane receptury łączą elastyczne polimery z mikrocząstkami, które przylegają do włókien włosów, tworząc unikalny efekt specjalny. Kiedy włosy są układane palcami, cząsteczki oddziałują ze sobą i zapewniają nielepkie utrwalenie oraz niesamowitą teksturę, którą można reaktywować w każdej chwili. W ten sposób uzyskujemy efekt lekkiej tekstury, dużej objętości, uniesienia u nasady oraz naturalnego ruchu włosów.