Moroccanoil z wizytą w White Hair Studio

278

Salon White Hair Studio – jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na łódzkiej mapie salonów fryzjerskich – zaprosił swoje klientki na spotkanie z marką Moroccanoil.

Wiodącym tematem spotkania była kolekcja Color Complete – nowość w portfolio marki. Przedstawiciele Moroccanoil: Rafał Krajewski, Artistic Manager i Żaneta Tymińska, Brand Manager, podzielili się tematami, którymi od razu zaciekawili gości salonu. Żaneta Tymińska opowiedziała o Color Complete, czyli holistycznym podejściu marki do pielęgnacji włosów farbowanych. Color Complete to dwie części składowe: salonowa usługa ChromaTech oraz pielęgnacja domowa Color Continue. Color Complete eliminuje wszystkie codzienne przyczyny utraty koloru. Chętne klientki mogły na miejscu skorzystać z usługi ChromaTech. Z kolei Rafał Krajewski zaprezentował jak prawidłowo stosować najpopularniejsze produkty marki. Podzielił się także swoimi wskazówkami i poradami z zakresu pielęgnacji i stylizacji włosów.

Przemiła atmosfera, wyśmienity poczęstunek oraz interesujące informacje na temat produktów i usług Moroccanoil złożyły się na sympatyczne kilka godzin, które na pewno pozostaną w pamięci klientek White Hair Studio.

Fot. Dawid Surowy