Sam Villa Międzynarodowym Influencerem Fryzjerskim roku 2020!

304

International Hairdressing Awards ogłosiło, że Sam Villa otrzyma tę nową nagrodę, dzięki swojemu pozytywnemu wpływowi na branżę fryzjerską, w dużej mierze za pośrednictwem mediów społecznościowych. International Hairdressing Awards 2020 wręczone zostaną 16 lutego 2020 r. w Madrycie (Hiszpania).

Komitet organizacyjny International Hairdressing Awards postanowił przyznać pierwszą nagrodę International Hair Influencer of the Year Samowi Villa.

Villa jest jednym z najbardziej szanowanych i kochanych profesjonalistów / nauczycieli na świecie, ma ponad 800 000 obserwujących na Instagramie, około 400 000 na Facebooku i ponad 700 000 subskrybentów na YouTube, którzy pasjonują się jego fascynującymi filmami edukacyjnymi.

Po raz pierwszy w 2020 r. organizacja International Hairdressing Awards postanowiła wręczyć nagrodę International Hair Influencer of the Year, która doceni wpływ profesjonalisty fryzjerskiego w świecie mediów społecznościowych. Doceniono m.in. liczbę obserwujących / wpływ na poziomie globalnym, ale także pozytywny wpływ na branżę poprzez posty, publikacje, konstruktywne podejście i interakcje z profesjonalistami fryzjerskimi.

Tym, co wyróżnia Sama Villa na tle innych postaci w świecie mediów społecznościowych, jest jego krucjata za uczynienie tego medium miejscem szacunku, pozytywności i podziwu wśród kolegów. Właśnie dlatego Sam zapoczątkował ruch #ArtistsSupportingArtists – koncepcję, dzięki której komunikują się (i wspierają nawzajem) w mediach społecznościowych z większym szacunkiem, aby promować rozwój i ewolucję branży oraz stylistów. Zobowiązanie do pozytywnego pokazywania i działania w mediach społecznościowych w celu budowania zaufania i sukcesu. Fryzjerzy zwykle wykonują swoją pracę z pasją, więc komunikacja w mediach społecznościowych jest szczególnie wrażliwa w tym sektorze: publikowanie pracy dla wszystkich jest aktem odwagi, który zasługuje na szacunek i wsparcie … bez zbędnych ataków. Sam Villa promuje jedności w branży: bez względu na ego lub przynależność do marki, Villa wierzy, że LUDZIE tej branży mogą się zjednoczyć, aby podnieść swoje standardy i poprawić stan profesjonalnego piękna. W tym celu sugeruje komunikowanie się w mediach społecznościowych z takim samym szacunkiem, jaki robilibyśmy to osobiście, utrzymywanie pozytywnych intencji komentarzy, budowanie zaufania, kreatywności i wzrostu; i unikaj komentarzy, które mogą powodować silne negatywne emocje.

Sam Villa jest współzałożycielem Sam Villa®, NAHA Lifetime Achievement Award 2017, członkiem Intercoiffure America / Canada, zdobywcą nagrody Choice Stylist Chair Award dla ulubionego artysty platformy i edukatora (2012, 2011 i 2007), ulubionego ogólnego edukatora Rok (2015) i globalny ambasador artystyczny Redken 5th Avenue.

Pierwsza edycja International Hairdressing Awards zgromadziła wszystkie wielkie nazwiska świata fryzjerstwa w Madrycie, a druga edycja obiecuje podnieść poprzeczkę wydarzenia, które ma stać się najważniejszym w branży na poziomie międzynarodowym. Piętnastu finalistów oceni prestiżowe jury: Antoinette Beenders, Tabatha Coffey, Robert Lobetta, Beverly C. i Tono Sanmartín.

International Hairdressing Awards to niezależna organizacja kosmetyczna, wspierana przez fryzjerów, która od samego początku jest wspierana przez dwóch głównych sponsorów o międzynarodowym znaczeniu, którzy wierzą w przesłanie i misję tych nagród: Revlon Professional® i Salon Look Madrid-Ifema. Dwie wysoko cenione firmy połączyły siły, aby ten konkurs stał się międzynarodowym sukcesem. Estetica Magazine objęła funkcję partnera medialnego wydarzenia, a  Beauty Underground – sponsora.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: www.ihawards.com

Prace finalistów International Hairdressing Awards 2020 zaprezentowane zostały w grudniowym wydaniu ESTETICA POLSKA 4/2019
obejrzyj e-wydanie >>>
zamów prenumeratę >>>