TMB camp Academy

425

Kreatywne inspiracje i niezwykła dawka wiedzy. Tak można krótko podsumować ostatnie dwudniowe szkolenie prowadzone przez artystyczną grupę The Mystery Barbers. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć program szkoleniowy, który rozwija umiejętności, inspiruje, pokazuje najnowsze trendy i pozwala pozbyć się rutyny w pracy fryzjera. 24 i 25 listopada zabytkowy Dwór Prezydencki w Zgłobicach gościł 37 fryzjerów, którzy poznali najnowszy program edukacyjny TMB.

Małgorzata Cisowska, Jacek Rybacki i Tomasz Marut poprowadzili szkolenie z zakresu strzyżeń opartych na podstawowych zasadach geometrii twarzy oraz indywidualnego projektowania fryzury.

Tajniki stylizacji i upięć okolicznościowych przekazały Martyny Bryk oraz Magdalena Gaja Kapelan. Wszystkie fryzury wykonane zostały bez wsuwek i szpilek za pomocą szczotek płaskich i twistowych – nowości na rynku fryzjerskim.

Kluczowe pojęcia i trendy w social mediach, aplikacje wspierające budowanie i obecność marki w serwisach społecznościowych i specyfikacje najpopularniejszych kanałów komunikacji przedstawił Szymon Jan Niemczewski.

Te dwa magiczne dni, podczas których Styliści udowodnili, że są nie tylko żądni wiedzy, ale i zabawy inspirowane były Ludwikiem XVI i Marią Antoniną. Załączone zdjęcia przedstawiają krótką relację z wydarzenia.

Kolejna dwudniowa edycja TMB Camp Academy odbędzie się w kwietniu 2020. 13 stycznia rozpoczynamy nowy sezon szkoleń jednodniowych.

Wszystkie informacje dotyczące szkoleń i wydarzeń z udziałem grupy The Mystery Barbers dostępne będą mailowo pod adresem: tmbakademia@gmail.com oraz na Instagramie: The Mystery Barbers.

Terminy szkoleń:

13.01 (poniedziałek) – Poznań – stylizacje i upięcia, Martyna Bryk i Magdalena Gaja Kapelan
1.03 (niedziela) – Bydgoszcz – strzyżenia, Jacek Rybacki i Tomasz Marut
19-20.04 (niedziela – poniedziałek) – TMB CAMP ACADEMY – klimat militarny
17.05 (niedziela) – Płock – stylizacje i upięcia, Martyna Bryk i Małgorzata Cisowska
14.06 (niedziela) – Poznań – strzyżenia, Jacek Rybacki i Małgorzata Cisowska