Zaproszenie na Śniadanie Trychologiczne La Biosthetique

213

Drodzy Partnerzy LA BIOSTHETIQUE
Trychologia staje się coraz bardziej powszechna. Coraz większa wrażliwość na składniki kosmetyków i podatność na alergie, przyczyniły się do wzrostu świadomości Klientów w zakresie pielęgnacji skóry głowy oraz poszukiwań nowych rozwiązań dotyczących problemów skóry głowy.

Założyciel La Biosthetique, Marcel Contier, już w latach 60. XX w. specjalizował się w pielęgnacji skóry głowy, a tym samym był pionierem w zakresie tzw. trychologii. Holistyczne podejście Total Beauty opiera się na filozofii: „Zdrowy włos wyrasta ze zdrowej skóry”. Tak i piękno ma swój początek w wielu różnych obszarach.
Obecnie ważne jest, aby salony partnerskie La Biosthetique specjalizowały się w zakresie trychologii oraz stosowały nasze metody pielęgnacji skóry głowy.

Wybierzcie się w podróż w świat trychologii. Zapraszamy Was na wyjątkowe ŚNIADANIE TRYCHOLOGICZNE:

Warszawa: 05.02.2019 / godzina 09:30 – 12:30 / Salon Tallulah / ul. Kopernika 5

Omawiane tematy:
– Wykład trychologa Emilii Młodzianowskiej na temat skóry głowy.
– Filozofia marki La Biosthetique i podejście do pielęgnacji skóry głowy.
– Anatomia skóry głowy i dlaczego prawidłowa pielęgnacja skóry jest tak ważna?
– Jak dobierać indywidualne metody pielęgnacji dla Klienta.

Cele dla rozwoju Twojego salonu:
– Jeszcze większa dbałość o Klienta, jego zdrową skórę głowy i piękne włosy.
– Zwiększona lojalność Klienta dzięki wykonywaniu usług masażu, jak również diagnozy skóry głowy w celu określenia zaleceń dotyczących samodzielnej dalszej pielęgnacji.
– Zwiększenie obrotu per capita w zakresie sprzedaży usług i produktów.

Czekamy na Was z prezentem! Dla ciała i ducha.


METODY PIELĘGNACYJNE LA BIOSTHETIQUE

Wszystko ma swój początek. Piękne włosy rosną na zdrowej skórze głowy. Jeśli ta równowaga zostanie naruszona, włosy będą wyglądały na zmęczone i matowe. W najgorszym wypadku zaczną się problemy z ich wzrostem i wypadaniem.

Zespół badawczy La Biosthetique stworzył specjalne metody pielęgnacyjne, oparte na innowacyjnym kompleksie ukierunkowanym na odpowiednie problemy skóry głowy. Wysoce skuteczne działanie zapewnia synergiczne połączenie szamponu z lotionami pielęgnacyjnymi.

METHODE VITALISANTE – kompleks pobudzający nieaktywne gruczoły łojowe i pozwalający zachować równowagę środowiska skóry głowy. Przesuszone obszary na skórze oraz uczucie ściągania zanika, a skóra jest odpowiednio nawilżona.

METHODE NORMALISANTE – kompleks do skóry tłustej, który redukuje poziom sebum w hydrolipidowym filmie skóry. Kompleks Hydrotoxa (wilgotna skóra) pozwala zrównoważyć metabolizm skóry i zwiększyć poziom energii. Środowisko skóry głowy zostaje unormowane, cebulki włosa zyskują nową energię, a włosy są świeże na długi czas.

METHODE SENSITIVE – kompleks łagodzący skórę głowy i skutecznie redukujący skłonność do podrażnień. Łagodzi zaczerwienienia, a skóra głowy zyskuje zdrową barierę ochronną.

METHODE PELLICULES – kompleks Pellicules długotrwale przywraca równowagę skórze głowy. Normalizuje florę bakteryjną i skutecznie usuwa łupież. Już po jednej aplikacji widoczne jest do 50% mniej łupieżu.

METHODE REGENERANTE – kompleks Regenerant aktywnie wpływa na fazę wzrostu włosa. Skutecznie zapobiega wypadaniu włosów, pojedynczy włos staje się grubszy. Udowodnione naukowo wydłużenie cyklu wzrostu włosa!

Udostępnij
Poprzedni artykułDariusz Sygentowski
Następny artykułHair innovation