Doświadczenie w salonie

189
Leekaja Beauty Salon

Ten salon jest popularny ze względu na lokalizację i reputację zespołu – najwyższej jakości stylizacja i produkty oraz ciepła atmosfera.

Kobiety w Singapurze wydają się nie mieć wątpliwości, jeśli chodzi o wybór salonu fryzjerskiego. Jednym z najbardziej kuszących i odpowiednim dla wszystkich grup wiekowych jest popularny Leekaja Hair Salon. Było to dawno temu, w 1972, kiedy madame Leekaja założyła swój pierwszy salon w Korei Południowej, do którego szybko dołączyła cała sieć salonów. A jednym z najnowszych dodatków jest filia w Singapurze usytuowana w ekskluzywnej lokalizacji w centrum przy Orchard Road. Klienci mogą rozkoszować się zarówno świetnymi usługami i pielęgnacją swoich włosów, jak i przerwą na kawę. Dzięki obecności profesjonalnego baristy, goście mogą zrelaksować się, ciesząc się kawą, herbatą, sokiem owocowym czy koreańskimi herbatnikami i suszonymi ananasami.
Wygodne skórzane fotele oznaczają, że klienci mogą odprężyć się w poczekalni i podczas zabiegu. Meble są unikalnie spersonalizowane oraz zapewniają wygodę i funkcjonalność, podczas gdy przestronne wnętrze gwarantuje komfort pracy stylistów bez ryzyka wpadnięcia na kogoś. Duże okna zapewniają nie tylko mnóstwo światła słonecznego w środku salonu, ale również prezentują niesamowity widok na zewnątrz. Salon oferuje szeroką gamę usług i gwarantuje najlepszą możliwą jakość strzyżenia, koloryzacji, manicure/pedicure oraz zabiegów na twarz. A jeśli jakimś cudem klient nie jest w pełni usatysfakcjonowany, może w ciągu ośmiu dni wrócić na poprawę stylizacji. Ta gwarancja świadczy o zaangażowaniu salonu w zadowolenie klienta oraz o wierze w swoje umiejętności.
Ciepłe, drewniane wnętrze o przytulnej atmosferze zapewnia cudowne doświadczenia. Zespół ekspertów szczyci się doskonałą obsługą i obiecuje efekty najwyższej jakości. Wygląda na to, że spuścizna po madame Leekaja jest w dobrych rękach, a sieć jej salonów staje się nawet bardziej popularna niż kiedyś.

Artykuł ukazał się w wydaniu 4/2018 ESTETICA Polska

zamów prenumeratę >>>

Udostępnij
Poprzedni artykułInspiracja ekologią
Następny artykułZielone kiści